Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

10 võimalust, kuidas kujundada garderoobi uksed

18-Dec-2015

Suured garderoobikapid võtavad enda alla tihtipeale terve või pool toa seinast, mistõttu on neil oluline roll ruumikujunduses. Garderoobi uksed võivad olla tagasihoidlikud ja muu kujundusega sulanduvad või selgelt eristuvad ja omaette disainielemendiks. Panime kirja levinud lükanduste välimuse lahendused.

Puidutooni ja peeglist garderoobi uksed on klassika

Garderoobi uksed

Puidutooni liuguksed sobituvad hästi kokku eraldiseisva puitplaadist valmistatud garderoobi karkassiga. Valikus on nii heledamaid kui ka tumedamaid puidutoone, näiteks: aragona tamm, pöök, valge mänd, pähkel jne. Vaadake kõiki puidutoone siit.

Peegli kasutamisel lükanduste sisuna on mitmeid plusse. Täissuuruses peegel teeb lihtsamaks riiete valimise, soengu sättimise ja muud toimetused. 

Samuti muudavad peegelpinnad ruumi valgusküllasemaks ja avaramaks. Valikus on ka halli- ja pronksikarva peegleid ning nii matid kui kirkad variandid.

Praktiline ja elegantne klaas

Garderoobi uksed

Matistatud klaas on olnud viimase paarikümne aasta üks trendikamaid valikuid. Matist klaasist kumab valgus läbi, mistõttu saab garderoobi riiulitel olevate asjade paigutusest aimu ka uksi avamata – nii on lihtsam esemeid üles leida.

Kaasaegsemasse interjööri on efektne valik värviline või mustriga klaas, mis loob toa särama ja toob ruumikujundusse värskust ning sära. 

on nii sinist, lillat, rohelist, punast kui ka teisi värvitoone, samuti ruudulisi, triibulisi ning ka erinevate kujunditega lahendusi.

Põnevad garderoobi uksed bambusest, nahast või tekstiilist

Bambusega kaetud garderoobi uksed toovad ruumi looduslähedust ja rahulikkust, sobides isikupärase lahendusena nii maakoju kui ka modernsemasse interjööri.

V-Disainis pakume ka nahast ja tekstiilist paneele garderoobi ustele. Nahast uksed toovad ruumi pehmust, luksuslikkust ning sobivad suurepäraselt näiteks magamistuppa, kus on nahast voodi ja muud mööbliesemed.

Disainkleebised annavad liugustele uue välimuse

Garderoobi uksed

Lihtne viis ruumikujundusse piltide ja mustrite toomiseks on disainkleebiste kasutamine. Disainkleebised on suurepärane lahendus, sest soovi korral saate need hiljem eemaldada või uute kleebistega asendada. Pakume disainkleebiseid laias värvivalikus ja saame valmistada neid väga erinevates suurustes. Kataloogiga saate tutvuda siin.

Võimalusi, kuidas garderoobi uksed kujundada, on veelgi, samuti saate isikupärase lahenduse saamiseks erinevaid materjale omavahel kombineerida.

Viimistluse valikuga saate tutvuda siin: