Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

2 küsimust, mis aitavad valida lükanduste süsteemid ja viimistluse

28-Feb-2016

Lükanduksed ja garderoobikapid on praktiline ning harjumuspärane kooslus, kuid liuguksed leiavad kasutust mujalgi. Näiteks saad lükanduksi kasutada ka ruumijagajana ja ukseavades. Rohked viimistluse valikud võimaldavad sul liuguksed muu ruumikujundusega sulandada või efektselt esile tuua. Nende hea liikuvuse tagavad kvaliteetsed lükanduste süsteemid. Tänase blogipostituse teemaks ongi lükanduste süsteemid ja viimistlus.

Eristuv või sulanduv uste viimistlus?

Lükandustega garderoobi paigaldamisega on võimalik terve toa ilmet muuta. Siinkohal ongi oluline leida vastus järgmisele küsimusele: „Kas lükanduste viimistlus võiks olla efektne ja väljapaistev või pigem tagasihoidlik ja muu ruumikujundusega sulanduda?”

Kui soovid, et garderoob toas esile ei tuleks, on kindlaks valikuks seintega sama tooni või spoonkattega liuguksed. Puidutooni uksed on ajatu lahendus, mis sobib peaaegu igasse ruumi.

Isikupärased ja silmatorkavad lükanduksed saad eristuvate värvide, mustrite ja materjalidega, näiteks võid tellida bambusest või tekstiilist kattega uksed. Samuti on valikus värvilisi, mustritega ja reljeefseid klaase. Isegi praktilisi peegleid võid tellida erinevate varjunditega. Kõigi liuguste sisude võimalustega saad tutvuda siin: EFEXON liuguste viimistlus.

Lükanduste viimistlusLükanduste viimistlusLükanduste viimistlus

Väljapaistvad või nähtamatud lükanduste süsteemid?

Lükanduksed liiguvad üldjuhul rullikutega üla- ja alasiinide vahel. Põrandapinna vabaks jätmiseks, on osasid kergemaid uksi võimalik paigaldada ka rippsiinidega. Selleks, et liuguksed avamisel külgedelt üle ääre ei liiguks, paigaldame spetsiaalsed fiksaatorid.

Lükandukse süvistatud käepide

Sobivad lükanduste süsteemid tagavad uste hea liikuvuse, jäädes ise tagaplaanile. Enamik raamiga ustest võimaldab rullikud profiilide sisse ära peita, nii et lükanduks on vaadeldav mõlemalt poolt. Väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega alumiiniumraamiga ustele on võimalik paigaldada ka avamist lihtsustavaid süvistatud käepidemeid.

Varjatud lükanduste süsteemid on väga praktilised, kui kasutad ust ruumijagajana või ukseava ees, garderoobide ette sobivad aga suurepäraselt ka lihtsa välimusega ilma raamita liuguksed. Kuigi liugrattad on ukse tagumisel küljel nähtavad, asetsevad need garderoobi seespool ja ei riku üldmuljet.

Vaata ka pildigaleriid: valminud liuguksed