Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

3 praktilist Elfa riiulisüsteemide funktsiooni

26-Sep-2017 Mida kõike võib võimaldada üks riiul? Näiteks Elfa riiulisüsteemid võivad olla kohandatud just sinu spetsiifilisele vajadusele. Elfa teemade jätkuks toome välja kolm põnevat võimalust, mida garderoobi või tööriiulit luues kasutada võib.
 

1. Ühenda riiul ja korvsahtel

Sahtel kuluks ära, aga tervet korvsüsteemi pigem ei eelistaks? Elfa riiulisüsteemid võimaldavad ka paigaldada üksikuid väljatõmmatavaid korviraame. Igaühel meist on asju, mida riiulisse voltida või panna ei saa. Õnneks ei pea riiulite ja sahtlite vahel valima.

Sahtli vajadus võib oleneda ruumist, kuhu riiulisüsteem läheb. Magamistoa garderoobis võib peita sahtlisse pesu ja linikuid, tööruumi riiuli kõrval on sageli vajalik ka sahtel tööriistade jaoks, kontoris erinevatele kontoritarvetele. Elfa süsteemide ülesehitus võib olla täpselt selline nagu sa vajad.
 

2. Hoiusta raamatuid nii garderoobis kui ka tööriiulis

3 praktilist Elfa riiulisüsteemide funktsiooniElfa riiulisüsteeme võib vabalt planeerida paiga raamatutele. Garderoobis võib see olla omapärane, aga üha enam koondub suurtesse panipaikadesse ka erinevaid nipsasju ja igapäevaesemeid. Suurde kappi võib panna albumeid, päevikuid, kaantega kogusid, selle asemel, et neid kuhugile sahtlisse ära peita.

Raamaturiiul on aga ka hea näide Elfa universaalsusest, mis võimaldab sarnaseid lahendusi kasutada nii kodus kui kontoris. Isegi kodudes ei pea Elfa riiulisüsteemid ainult magamistoa või koridori kapi sisuna piirduma, vaid võib vabalt olla täiesti sobilik ka elutuppa või kööki.
 

3. Elfa riiulisüsteemid on sobivad ka riputamiseks

Mõnda rõivast või riideeset on otstarbekas kapis ainult riputada. Piduriiete puhul on loomulikult ilmselge, et kõike voltida ja sahtlisse pista ei saa, vaid ikka torule riputada. Kõikide sirgena hoidmist vajavate esemete jaoks torust ei pruugi aga piisata.
  • Püksiriputi – paljude jaoks on näiteks viigipükste riidepuu otsa ajamine tülikas tegevus.. Samas neile on võimalik riputada ka rätte, rätikuid ja muid delikaatsest materjalist esemeid. 
  • Rihmanagid – vööde, püksirihmade, jm jaoks. Teada-tuntud vöö kokkurullimine võib materjali kahjustada.
  • Lipsuhoidja – millega ei pea isegi lipsukogu kortsuma või riidepuudel pintsakute vahel peidus olema. 
Seega, ütle ainult ruum, kuhu riiulisüsteemi soovid, ja kohe saab mõelda vastavatest võimalustest.

Loe lisaks: „Mida kõike mahutavad Elfa riiulisüsteemid?