Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

3 viga mida vältida eritellimusmööbliga

04-May-2018 Eritellimusmööbel on hea viis saada usaldusväärselt tootjalt mõnda kujunduselementi, mida tavapärases valikus ei leidu. Nii võid näiteks leida just magamistuppa õige kummuti või elutuppa TV-aluse, mis sinu uhiuue garderoobi või kapiga hästi istub. Küll aga tasub olla tähelepanelik, et ideede tuhinas mõnda fopaad ei juhtuks. Loe lähemalt, mida silmas pidada.

3 viga mida vältida eritellimusmööbliga

1. Liiga palju sarnast

Ühtsed tervikud on meeldivad vaadata, kuid omavad ohtu muutuda üksluiseks. Koduse disaini blogi The DIY Playbook hoiatab liiale mineku kohta ja pakub ideid selle vältimiseks. Kui soovid soetada komplekti või lasta midagi sellist luua eritellimusena, siis kujutle ruumi kooslust.

Täielikult läbiva ühesuguse disainiga sisustus mõjub hästi pigem kontoris, esinduses või salongis. Klient ikka ootab korrapära ja meeldejäävat muljet, ning mis võib kodus mõjuda veidi igavalt, on avalikus ruumis hoopiski meelepärane. 

2. Liiga vähe ühist

Seevastu liiga vahelduv sisustus võib samuti olla ohuks sobivale kooslusele. Eritellimusmööbel on sageli võimaluseks lasta oma kujutlusvõimel lennata ja see on loomulikult vägagi tervitatav. Et valituks ja tellituks ei osutuks mööbliese, mis karjuvalt ruumi lihtsalt ei istu, arvesta seal olevate värvide ja materjalidega.

Arvestamine ei tähenda ilmtingimata aga kopeerimist. Igal värvil on omakorda värvid ja toonid, mis sellega hästi kokku sobivad. Materjalid nagu puit, melamiin või metall annavad omakorda tunnetuse mida järgida saad.

3. Jäetakse küsimata

Eritellimusmööbliga on oluliseks arutamine, nii tootja või salongi võimaluste kui ka ideede arendamise kohta. Sageli tekib mõte mõnest lisamööblist näiteks garderoobi tellimise käigus, aga ei osata küsida, kas salong võiks aidata ka selle loomisel. Harva käib mõte salongil üle jõu, kui aga see peaks ka juhtuma, on sageli neil varnast võtta mõni soovitus, kelle poole pöörduda. 

Teinekord ei juleta küsida, kas salong saaks kaasa mõelda mõne eritellimuse loomisel. Kui nende erialaks on näiteks kapid, siis loogiline ju on, et valdkonnaga seonduvatest mööbliesemetest on neil samuti hea arusaam olemas.

Eritellimusmööbel usaldusväärselt tootjalt

EritellimusmööbelSeega, eritellimusmööblit otsides 
  1. Väldi liiasusi.
  2. Leia siiski midagi tervikuga ühist.
  3. Küsi julgelt salongi või tootja käest nende võimaluste ja ideede kohta.
Nii võid saada omale midagi, mida pole kellelgi teisel ja mis sobib sinu tuppa kui rusikas silmaauku. Usaldusväärse tegija käest erineva mööbli soetamine on mugav ja samas tagab ka kindluse, et oled saanud just selle õige. 

Loe lisaks: „Eritellimusmööbel võib sobivalt täita tühimikku garderoobi kõrval"