Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

4 faktorit, millest olenevad liuguste hinnad

25-Jan-2018 Soovides soetada garderoobi on igal kliendil ees kaks olulist valikut: milline saab see olema seest ja milline väljast. Peale selle, millised on sinu vajadused sisu poolest ja millised on soovid välise disaini suhtes, võib seda valikut mõjutada ka hinnaklass. Täna vastame küsimusele, millest täpselt olenevad liuguste hinnad meie poolt pakutud EFEXON uste näitel. Loe lähemalt!

4 faktorit, millest olenevad liuguste hinnad

1. Materjalivalikust

Kõige populaarsem ja ka soodsam valik EFEXONi liuguste seas on melamiin. „Soodne‟ aga ei tähenda kehvemat kvaliteeti, vaid on pigem märgiks selle kohta, kui palju tootmine täpselt nõuab. Melamiin paistab rohkem silma oma mitmekesisuse pärast – võimalik on valida nii värvikaid toone kui ka rikkalikke puiduimitatsioone, mida saab sobitada vägagi erinevate sisustustüüpidega.

Järgmine liuguste hinnaklassis on klaas, nii praktilise peegli näol või soliidse toonitud valikuna. Dekoratiivklaas oma põnevate mustrite ja detailidega võib olla hinna poolest nõudlikum, samas olles igati sobilik kui otsidki luksuslikumat lahendust. Sellest edasi on elegantsemad või ligitõmbavamad võimalused nagu näiteks nahkpaneel, tekstiil või bambus.

Hind on aga ainult üks faktor, mida materjali puhul mõelda. Küsi julgelt liuguste valmistajalt, milline on hetkel trendikas, milline sobib millisesse miljöösse või olusse.

2. Profiilist

Kuna liuguste profiilid on kogu süsteemi mehaanilisem osa, siis sageli ei oskagi sellele palju tähelepanu pöörata ei disaini ega ka hinnaklassi vaatevinklist. Mida profiil täpselt tähendab? See võib olla nii raamistus, millele soovitud materjalist liuguksed asetatakse kui ka terve liuguste süsteemi ülesehitus.

EFEXONi brändi alt pakutud võimaluste alla kuuluvad metalsed ja puidutooni raamid, millele asetatud viimistluse valik võib olla vaba, vastavalt kliendi soovidele. Peale nende on võimalik kasutada spetsiaalset liuguste ülesehitust, mis küll tingivad kindla materjalivaliku (nt klaas või spoon), kuid võimaldavad tavapäratumat disaini. Küsi julgelt valmistaja käest, milline profiilivalik mõjutab liuguste hindu kõige enam.

Liuguste profiilid

3. Mõõtudest

Mida suurem on panipaik, seda rohkem on vaja tootmiseks kasutada materjale, mis loomulikult mõjutab otseselt liuguste hinda. Suure garderoobi loomine aga ei tähenda, et see oleks ilmtingimata kallis, iga projekt on erinev ja sarnases suuruses liuguste hinnad võivad kõiki faktoreid arvestades teistsugused olla.

Nagu ka teiste mainitud faktorite puhul, tasub võtta igat projekti tervikuna. Mõõdud on küll esimene näit, mille järgi liuguste hinnad välja joonistuvad ja mille järgi tulevad esimesed hinnapakkumised. Kuid hinnapakkumist küsides on otstarbekas olla oma kujutluses vaba ja mainida igat soovitud detaili, mille järgi selgub ka konkreetsem hind.
 

4. Sellest, kas vajad abi

EFEXON liuguste jaoks oleme koostanud vastava juhendi, mille abil enne soetamist vajalikud mõõtmised ära teha ja pärast ostu paigaldamist teostada. Iga panipaik pole aga loodud ühtemoodi ja kuigi EFEXONi uste konstruktsioon on üsna iseenesestmõistetav, võib klient vajada abi. Igaüks pole mõõtja-paigaldaja tüüpi inimene ja see on ka täiesti normaalne.

Liuguste soetamisel võib lõpliku hinna sisse jääda ka meiepoolne mõõtmine ja paigaldamine, mis tagab kindluse, et kõik valmib nii nagu peab ja saab samamoodi ka paika.

Loe lisaks: „Liuguste viimistlus: 3 võimalust peeglitega