Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

4 nõuannet, et valida sobiv garderoobikapp

26-Jan-2016

Kas soovite garderoobi planeerides maksimaalselt ruumi ära kasutada? Parim lahendus selleks on spetsiaalselt teie vajaduste ja võimaluste järgi tehtud lahendus. Mida aga võtta arvesse ja kuidas tellida sobiv garderoobikapp? Panime kirja 4 nõuannet, mis on abiks sobiva garderoobi ja panipaiga tellimisel.

Garderoobikapp

1) Arvestage garderoobikapi kasutaja eripäradega

Garderoobi sisu sõltub suuresti sellest, kelle asjad sinna paigutatakse. Kas garderoobikapp tellitakse laste- või magamistoa jaoks või hoopis esikusse kõigi pereliikmete üleriiete hoiustamiseks?

Härrasmeestel on tavaliselt lipsuhoidjaid vaja, daamidel aga kohta, kuhu oma käe- ja õlakotte riputada. Väikestele lastele garderoobikappi tellides võtke arvesse, et riided on oluliselt lühemad, mistõttu pole riidepuutorule riputatavate rõivaste jaoks nii palju ruumi vaja. Sama kehtib ka jalanõude kohta, nii võivad lastetoa garderoobi kingariiulid ruumi kokkuhoidmiseks olla tavapärasest kitsamate vahedega ja väiksema sügavusega.

Lastetuppa on väga heaks lahenduseks paindlikud Elfa garderoobid, sest neil saab riiulisüsteeme ja kapikorve laste kasvades ja vajaduse muutudes ise lihtsalt ümber paigutada.

2) Lisaks rõivastele ja jalanõudele pidage silmas ka muid esemeid

Suurem garderoob on praktiline ka tekkide-patjade, mänguasjade, ja hobivahendite hoiustamiseks. Levinud on ka garderoobis kohvrite, triikimislaua ja muude majapidamistarvikute hoidmine.

3) Enne garderoobikapi tellimist valige välja ka sobivad liuguksed

Üldjuhul annavad optimaalseima ruumikasutuse liuguksed, sest need ei võta avanedes lisaruumi. Meelepäraste materjalide, kujunduse ja värvidega võib teie garderoobikapist saada efektne sisekujunduse element. Kui valite sobivad lükanduksed välja juba kapilahenduse tellimist, saate kindel olla, et saate omavahel ideaalselt kokkusobivad tooted.

4) Võimalusel tellige vajadusest veidi suurem garderoobikapp

Kuna garderoobikapp jääb teie koju tõenäoliselt mitmeks või mitmekümneks aastaks, tasub selle suurus põhjalikult läbi mõelda, et hilisemat ruumi või vajalike lisade puudust vältida. Enamasti koguneb aja jooksul asju juurde ja selleks, et kõik kenasti ära mahuks, soovitame garderoobi võimalusel natukene suurema tellida. Kui alguses mõni riiul tühjaks jääbki, siis ajapikku täituvad need kindlasti.

 V-Disaini pakutavad garderoobisüsteemid