Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

4 ruumi, kuhu garderoobikapid nagu valatult sobivad

24-Aug-2016

Alati on olemas esemeid, mida kuhugile panna on vaja. Jutt ei käi ainult rõivastest, elu jooksul koguneb ikka nipsasju, millest lahti ei taha öelda või mida kunagi kuskil vaja võib minna. Probleem võib tekkida kui selleks kõigeks vajalik ruum otsa saab.

Hea lahendusena on garderoobikapid:

  • Seestpoolt mahukad
  • Väliselt ruumisäästlikud
  • Sobituvad igasuguse miljööga

Järgnevad viis ideed, kuidas garderoob hädavajalikku ruumi erinevatesse tubadesse stiilselt tuua võib.

Ilmselgelt esikusse

Garderoobikapid esikusse

Esikud on juba loomu poolest kitsad ruumid. Tekkiva jalatsikuhja ja mantlite-jopede hulga saab aga hõlpsasti ära jaotada ja peita sobivasse garderoobikappi. Liuguste kasutamine kindlustab, et panipaik liigset ruumi ei võtta ja kuidagi ette ei jää.

Liuguste võlu on ka see, et neid saab kasutada funktsionaalselt. Peegelplaadiga uksed säästavad veelgi ruumi ja on maitsekas võimalus end enne välja minekut sättida.

Magamistuppa

Miks garderoobisüsteem on eriti hea just magamistoas, on multifunktsionaalsus. Mitte ainult ei mahuta need igasuguseid rõivaid, aga sahtlitesse-riiulitesse saab peita igasuguseid asju, ehetest raamatuteni.

Garderoobikapid kontorisse

Peegelpind pole ainuke sobiv võimalus liuguksi magamistoas kasutades. Millist iganes õhkkonda sa soovid oma magamistoas luua, selle jaoks on sobiv materjal olemas.

Koridori võiks ka...

Tõeliselt pikad ja suured koridorid on kaduv nähtus elumajades. Aga pole oluline, kas tegemist on suure käigu või väikese vahega, läbikäidavat ruumi saab sageli praktiliselt ära kasutada. Vaja läheb vaid killukest kohta.

Liugustega garderoobikapid on võimalik sobitada üllatavalt hästi ka kõige kitsamatesse oludesse. Läheb vaja vaid veidi planeerimist, millega professionaalne tootja või edasimüüja kindlasti aidata saab, ja ongi lisapanipaik majas olemas.

Elutuppa?!

Garderoobikapid elutuppa

Üha enam on levinud ka elutoas garderoobi kasutamine. Algselt põhiliselt riiete jaoks loodud süsteem sobib ka mahutama näiteks kodukinosüsteemi, erinevaid raamatuid, päevatekke, pühadeehteid, sööginõusid pidudeks...

Kui miskit pole enam vaja kasutada, saab neid stiilse kergusega varjata ukse taha. Samal ajal on kõik vajadusel kättesaadav, mitte ei pea tülikalt kuhugile ära peitma.

Garderoobikapid kõikjal majas

Loomulikult ei pea terve kodu nendega täitma, küll aga ehk illustreerivad need näited antud lahendse universaalsust ja kasulikkust. Maja peal võib alati olla mõni hea koht, mida praktiliselt ära kasutada.

Tule tutvu targa disainiga!