Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

5 põhjust, miks valida garderoobid ja liuguksed Tartust?

01-Sep-2017 Tartu kvaliteeti võib usaldada. V-Disain ei paku põnevaid disainilahendusi ainult oma kodulinnale, vaid kus iganes sa soovid. Oleme eelnevalt avaldanud mitu mõtet, miks tasub valida garderoobid ja liuguksed Tartust, ikka meie käest. Pakume seekord neist väikest ülevaadet. 

Garderoobid TartustLiuguksed Tartust
 

1. Pea iga töö on eritellimus

Kuigi materjalid ja konstruktsioonid võivad korduda, muudab iga meie loodud liugukse ja garderoobi eriliseks just kliendi enda visioon. Alati on võimalik luua midagi, mis on just sinu kodu signatuuriks, eriline panipaik ja liuguks võib vabalt selleks ka olla.

Loe lisaks: „Eritellimusel valminud liuguksed Tartus ja Lõuna-Eestis”

2. Midagi nii korraarmastajale kui unistajale

Meie poolt pakutud garderoobisüsteemid võivad omada kohta nii rõivale, meenele, kingale, tööriistale, jpm. Liuguks aga võib olla põnev kunstiteos või formaalne ava – millist iganes sa eelistada võid.

Loe lisaks: „Mille poolest on V-Disaini garderoobid Tartus erilised?”

3. Lõuna-Eesti liuguksed teevad ilma

Liuguksed Tartust varjavad võluvaid panipaiku üle Eesti. Jätkuvalt on populaarne ka trend lahutada ruume liugustega, mille jaoks oleme samuti midagi sobivat loonud. Tule vaid kohale ja mõtleme koos midagi põnevat välja.

Loe lisaks: „Kutse tutvuma I: liuguksed Lõuna-Eestis”

4. Garderoobid Tartust on alati moes

Tartu on tuntud oma mitmekesise arhitektuuri ja sisustuse poolest ja juba kodulinna tööd on meile andnud küllalt kogemusi erinevate stiilidega töötamisel. V-Disaini garderoobe on võimalik sobitada nii vanasse kui uude, renoveeritud kui ka vastvalminud interjööridesse.

Loe lisaks: „Kutse tutvuma II: garderoobid Lõuna-Eestis” 

V-Disain Tartus

5. Kaugus pole probleem

Logistika on mõistetav mure, kuid V-Disaini eesmärk on olla ka pikka sõitu väärt. Tõenäosus, et suudame luua soovidele vastava lahenduse on suurem, kui saame kliendiga silmast silma vestelda ja demonstreerida näiteid enda töödest.

Hilisem asjaajamine on aga meie teha ja kliendil jääb üle ainult oodata, olgu ta naabertänavas, teises linnas, maakülas, saarel, või isegi teises riigis. Garderoobid ja liuguksed Tartust on väärt kasutust leidnud igas Eesti nurgas ja isegi lahe taga.

Tutvu meie toodetega!