Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

6 põhjust, miks valida Elfa garderoobid

27-Nov-2015

Elfa garderoobid ja riiulisüsteemid on turul olnud juba üle 65 aasta. Miks on Elfa toodetel nii lai tarbijaskond ja miks võiksite teiegi uut garderoobi soetades just Elfa lahendusi kaaluda?

Elfa garderoobid

1)  Elfa garderoobi kokkupanek ja ümberkujundamine on lihtne

Elfa riiulisüsteemide seinale või põrandale paigaldamine on hõlbus ja selleks ei ole vaja erilisi tööriistu. Samuti ei ole paigaldamine lõplik – riiulite ja muude detailide asukohta ning kõrgust on hiljem lihtne vastavalt vajadusele muuta ja nii Elfa garderoobi ümber kujundada.

2)  Elfa garderoobid ja riiulisüsteemid sobivad igasse ruumi

Elfa pakub funktsionaalseid, praktilisi ja paindlikke lahendusi igasse tuppa. Nii saate lisaks magamistoa või koridori garderoobile luua nutika hoiustamispaiga või paigaldada riiulite süsteemi ka laste mängutuppa, kööki või hoopis garaaži.

3)  Optimaalne ruumikasutus ja individuaalne lähenemine

Elfa toodete valik on väga lai, nii saate garderoobi iga detaili vastavalt oma soovidele ja vajadustele tellida. Valiku lihtsustamiseks on koostatud ka läbimõeldud valmislahendused. Paindlikud süsteemid võimaldavad optimaalset ruumikasutust. Saate kõik riiulid ja korvid paigaldada enda äranägemise järgi, mis tähendab, et hoiustatud esemetest on alati hea ülevaade ja asju on lihtne üles leida.

4)  Skandinaavia kvaliteet koos 65-aastase kogemusega

Elfa hoiustamislahendusi kasutavad miljonid kodud üle maailma. 65-aastane kogemus, pidev tootearendus, kvaliteetsed materjalid ja tugev tootmisvõimsus on teinud Elfast juhtiva garderoobisüsteemide tootja mitte ainult Euroopas, vaid kogu maailmas. Elfa tooteid valides saate kindel olla, et iga detail on läbi mõeldud, süsteemid toimivad tõrgeteta ning peavad vastu aastakümneid.

5)  Elfa garderoobidel on 10-aastane garantii

Elfa garderoob on loodud kestma. Kui tavaliselt on mööblil kuni paariaastane garantii, siis Elfa annab oma korv- ja võrkriiulisüsteemile lausa 10-aastase garantii.

6)  Kiiresti kätte

V-Disainist saate Elfa tooted väga kiiresti kätte. Meil on kohapeal suur osa toodetest olemas, mis tähendab, et kulub vaid soovitud osade komplekteerimise aeg.

Elfa garderoobid võimaldavad luua teil unelmate hoiustamispaiga. Meie kogenud spetsialistid saavad aidata teid nii ruumi mõõtmisel, sobivate osade väljavalimisel kui ka paigaldamisel. Võtke ühendust ja leiame koos parima lahenduse.