Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

6 põhjust miks valida garderoobi tellimine Tartust

20-Feb-2018 Oleme alati kutsunud kliente leidma oma unistuste garderoobi just Tartust. Meie salong Teguri Mööblikeskuses (Teguri 39, Tartu) on vastu võtnud huvilisi nii lähedalt kui kaugelt ja meie garderoobe leidub nii siin kui sealpool piiri.

Mis võivad siis olla need konkreetsed põhjused, mis meelitavad inimesi ikka ja jälle V-Disaini garderoobe Tartust tellima?

1. Palju häid mõtteid

Ega Tartu pole ilmaasjata heade mõtete linn. Oleme alati valmis lennukateks ideedeks või neid ka sulle ise pakkuma. Me ei väsi kordamast, et kapp ei pea olema lihtsalt kapp, vaid alati võib luua midagi erilist. Olgu selleks lihtsalt magamis- või lastetoa garderoobpanipaik suvilas või isegi sahvrikapp, meie eesmärk on põnevaid mõtteid realiseerida.

Loomulikult võib lennukas disain olla teisejärguline, sellepärast on oluline ka...

2. Kvaliteetne toodang

Garderoobi tellimine Tartus, V-Disainis, tähendab kvaliteedi tellimist. Garderoob peab kestma aastakümneid, seepärast on tähtis, et nii liuguksed kui ka kapisisu oleksid valmistatud professionaalsete tootjate poolt parimatest materjalidest. Meie poolt pakutud garderoobid valmivad kahe kõrgetasemelise kaubamärgi kombineerimisel.

Nendeks on:
Tulemuseks on garderoob, mida võib mureta kasutada kaua ja mida on võimalik vajadusel hiljem ka ümber kujundada.

Elfa garderoobisüsteemid
 

3. Mõtleme kaasa

Kui häid mõtteid pole veel tulnud või sinu idee garderoobist vajab veel arendust, siis saame ka sellega aidata. Kui juba hakata Tartust garderoobi tellima, siis ei pea kartma, et idee on poolik – meie lauale on jõudnud nii märksõnalised päringud kui ka lihtsad eskiisid, ja ka neist on midagi kvaliteetset loodud.

Kõige ideaalsem on protsess, mil klient tuleb salongi ja saame koos arutada ning näidata ja käega katsuda anda kõiki konstruktsioone. Siis saab klient ka kindluse, et tellimus valmib täpselt tema soovide järgi.
 

4. Võime luua midagi veel…

Meie oskused ei piirdu ainult garderoobide loomisega. Kuna panipaik moodustab disainimõttes sageli ruumi südamiku, siis võib sinna juurde sobida ka mõni analoogse kujundusega mööbliese.

Samas oleme loonud ka kööke, voodeid, kujundanud panipaku vanni- või elutuppa, loonud isegi poesisustust. Kui sinu idee võiks realiseeruda just meie abil, küsi julgelt!

Voodid

5. Lihtne tellida

Teeme kõik selle nimel, et garderoobi tellimine nii Tartus, meie salongis, kui ka kaugsuhtlusena, oleks võimalikult kerge ja kiire. Leiame vastuse igasugusele kapiteemalisele küsimusele ja osutame soovi korral ka abi mõõtmise ja paigaldamisega. Eriti kiire on protsess, kui oled teinud ise juba mõõdud ja tead, mitu ja millist liugust vajad.

Oleme lähemalt kirjutanud ka kõigest, millele päringut koostades tähelepanu pöörata. Loe lähemalt!


6. Midagi nii koju kui ka kontorisse

Meie kogemuste alla kuulub garderoobide loomine nii kodusesse kui ka töisesse miljöösse. Teame, milliseid vajadusi peab üks panipaik täitma erinevates ruumides, nt laste või magamistoas kui ka ülemuse kabinetis või kontori sissepääsu juures. Teame pakkuda sobivaimaid lahendusi igale vajadusele.

Põhjuseid garderoobi Tartust tellida on muidugi veel: „5 põhjust, miks valida garderoobid ja liuguksed Tartust