Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Disainkleebised lisavad sisustusele särtsu ja stiili

29-Nov-2016

Disainkleebised lisavad sisustusele särtsu ja stiiliTänapäeva kujunduses leidub sageli vabat tühja pinda. Mõnele võib see sobida, mõni aga võib selles näha võimalust. 

Disainkleebised on trendikas võimalus ära kasutada olemasolevat pinda ruumi mulje muutmiseks või rõhutamiseks.

Milliseid pindu kaunistada?

Disainkleebised sobivad pea igasugusele pinnale. Suuruse ja disainivaliku poolest on samuti üsna vabad käed. Järgnevad mõned ideed, kuidas neid kasutada:

  • Kapiustel – olgu selleks liugustega garderoob või tavaline kapp, üldjuhul on tegemist kohaga, mida kindlasti veelgi kujundada saaks. Igal kapil on oma funktsioon oma vastavas ruumis. Elutoas võib olla väljapeetud kunstiteos, lastetoas mõni vahva tegelane, kontoris looduspilte, magamistoas stiilseid mustreid (mida võib isegi peegelpinnale panna).

Uuri veel disainkleebistest ja liugustest siit!

  • Lihtsalt ustel – kui just pole tegemist nikerdatud puit-ustega võib ka siin midagi huvitavat luua. Üheksakümnendate aastate filmidest on tuttav noorte täiskleebitud toausksed või postrid, mis neil rippusid. Disainkleebised võivad olla väga kõrg-kvaliteetsed, nii et tänapäeval ei pea piirduma ainult pildiga mõnest iidolist või väravast fantaasiamaailma lapse uksel, vaid näiteks tuua ookeanimotiivi vannituppa või soojasid mustreid köögiavasse.

  • Töö- või söögilauale – söömaaja või tööprotsessi muudavad disainkleebised huvitavaks elamuseks. Säti isiklikule töölauale rahustav mandala või üllata külalisi väärika rahvamustriga. Ka üldkasutatav pind võib olla huvitava kujundusega.

  • Klaas – nii peeglid, koduaknad, klaasseinad või ka vaateaknad võivad täiustuda kleebistega. Kaunista, aga säilita formaalsus kontori klaasseintel mõne abstraktse kujundiga, loo kas või enda buduaari võlupeegel või muuda lapse aken mustriliseks või meelita enda esindusse kliente mõne värvika lahendusega – kõik on võimalik.

Disainkleebised kas või iga nurga peal

Disainkleebised liugusteleIgat vaba pinda võib tegelikkuses nii kasutada. Disainkleebised sobivad igale materjalile, v.a viimistlemata, puit, tapeet, ökovärvidega värvitud seinad ning väga poorsed pinnad. 

Liiale muidugi ei pea minema, aga miks mitte lisada tühjale pinnale midagi ilusat?

Kui tuju möödub või soovid midagi uut, saab neid hõlpsasti ka eemaldada. Seega, tegemist on üsna turvalise võimalusega oma sisustuses eksperimenteerida.

Tutvu meie disainkleebiste kataloogiga. Võimalusi on aga palju rohkem.