Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

EFEXON liuguksed – 6 trendikat viimistlusvõimalust

21-Mar-2017 EFEXON liuguksed pakuvad väga laialdast valikut viimistluseks, kõige kärtsuvamast maitsekalt hillitsetuni. Liuguks on lisaks oma praktilisusele ka oluline osa disainist, nii et valikus tuleb olla tähelepanelik.

Täna toome välja kuus võimalust, mida kahe võimaliku viimistlustüübi, melamiini ja klaasi, alt on võimalik valida.

EFEXON liuguksed – 6 trendikat viimistlusvõimalust
 

EFEXON liuguksed sobivad igale maitsele

Melamiinviimistlusega võivad valmida nii traditsioonilisemad kui ka omapärased liuguksed. Järgnevad neli näidet, millega kogu valik loomulikult ei piirdu.
  • Must tamm – ideaalne valik kontoriruumi oma väljapeetusega; sobib ka magamistuppa või esikusse, kontrastiks mõne heledama tooniga. Kui soovid midagi traditsioonilist, aga siiski ka teatava erilisusega, siis must tamm on just sobiv.
  • Titaan – kui kujunduse märksõnaks on „ultramodernsus”, siis antud viimistlus sobib nagu rusikas silmaauku, nt mõnda IT-firmasse või kosmoseajastu stiilis korterisse. Samuti on hea valik metalsete materjalide ja toonide kõrvale, maandamaks oma tuhmusega liigset läiget.
  • Pähkel – puitjaid materjale ja värve kasutavas köögis võib liuguksega panipaik hästi sobida. Soe ja hubane pähkel võib kaunistada muidki sarnaste omadustega ruume. 
  • Heleroheline – üks ebatavalisemaid viimistlusvalikuid, kuid kindlasti trendikas. Võib lisada põneva vimka lastetuppa või kevadiste toonidega kodu- või firmaesikusse.
Must tammTitaanPähkelHeleroheline

Klaasist EFEXON liuguksed võivad, aga ei pea tähendama peeglit. Järgnevad mõned muud võimalused, mida viimistluses kasutada.
  • Dekoratiivklaas – saadaval on nii korra- kui kunstipärased mustrid. Kui soovid ruumi maitsekat läiget või veidike edevust, siis vali viimistluseks just see. Mis rõhutaks väärtust ja peensust paremini kui klaas?
  • Deco klaas – siinkohal on valikus näiteks erinevad toonid, punasest kuni tumesiniseni. Kui su ruumis joonistub välja kindel ja tugev värvioon, siis liuguks võib vabalt seda veelgi täiendada.
DekoratiivklaasDeco klaas punane

Tutvu põhjalikuma viimistlusvalikuga siin.

Iga valik olgu mõttega

Kapp või garderoobisüsteem võib olla nii huvitav või tagasihoidlik nagu sa tahad, isegi viimase jaoks on palju võimalusi. Kindlasti soovitame valida EFEXON liuguksed, nii praktilisuse kui ka silmailu poole pealt.

Liuguks ei pea olema lihtsalt lahmakas, vaid võib vabalt täiendada ruumi muljet, ükskõik kui märkamatult või märgatavalt sa ka ei soovi.

Loe veel:Liuguks – 5 disainivõimalust