Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Elfa garderoobid - kaubamärk, mida usaldada

31-Jul-2016

Kui garderoobitootjad oleksid moebrändid, siis Elfa asetseks kõrgmoe esindajate seas - väärtuse, mitte ilmtingimata kulukuse pärast. Käekott või king küll nii palju asju ei mahuta kui kapp, aga kvaliteet on tunnusmärk mida võiks otsida igas tarbeobjektis või -esemes.

Garderoobilahendust valides ei oskagi sageli mõelda tootjast. Kergem on pilk peale visata, et milline disain lihtsalt sobiks ja lasta sel valmida. Mõnikord klient ei tunne tootjaid või end küllalt pädevalt disainimaailmas, et ise uurida, mis parim valik olla võiks. Elfa garderoobide kohta küsides või neid valides võib aga kindel olla, et tegemist on usaldusväärse lahendusega.

Elfa garderoobid

Oleme eelnevalt omadusi, mis seda kinnitavad, juba kirjeldanud. Kokku võib neid võtta niimoodi:

  • Funktsionaalne kujundus, mida on lihtne enda vajaduste ja soovide järgi vormida
  • Säästab ruumi ja kestab kaua
  • On musternäidis Skandinaavia kvaliteedist

Sobib igasugusesse ruumi

Olgu tegemist ametliku, töise või koduse paigaga, Elfa garderoobid ühilduvad nagu kameeleon oma keskkonnaga. Kõigele on tõesti mõeldud - klient saab dikteerida täpselt kui suurt või väikest panipaika ta soovib ja millistele esemetele, ning mis on kogu süsteemi kui ka detailide funktsioon. Kui vajadused muutuvad, on kerge kõik koost lahti võtta ja midagi uut välja mõelda.

Muresid vähem

Elfa garderoobid

Eestlane ikka ootab, et miski ilmselgelt puruneb millalgi. Elfa garderoobide vastupidavust tunnustab tootja poolt pakutud 10-aastane garantii. See erineb üldlevinud paariaastasest garantiist, aga näitab, et tootjagi usaldab oma disaini.

Kui katki ei lähe, siis mingigi “aga” vast siin kuskil on? Ehk võtab taoline garderoob palju ruumi? - Ka sellepärast ei pea muretsema, sest koos kliendiga vaadatakse üle ruumi omadused ja leitakse sobivad mõõdud. Võib ka kindel olla, et Elfa garderoobidisain on juba eos ruumisäästlik.

Rootsi kvaliteet

Kui juba moodi korraks sai mainitud, siis Elfa garderoobid on H&M-i kõrval vääriline näide Rootsi parimast ekspordist - targast kvaliteedist. Kui ehitus- ja mööbliteemale taas läheneda, siis ka IKEA tuleb meelde. Seega, Läänemere-tagust disaini võib usaldada.

Otsite garderoobi planeerides kindla peale minekut? Tulge küsige Elfat!