Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Elfa garderoobisüsteemid on taas täiustunud

30-May-2017 Elfa garderoobisüsteemid paistavad silma oma kvaliteedi poolest. Selle üks põhjus on toodete pidev täiustamine ja uute võimaluste pakkumine. Kui miski töötab hästi praegu, siis mõni aeg hiljem võivad kliendibaasi vajadused muutuda.

Toome välja, mida uut pakub Elfa neile, kes otsivad endale sobilikku garderoobi või soovivad olemasolevat täiendada.

Korvidele on lisandunud uus suurus

Korvsüsteemi planeerides tuleb silmas pidada, et korvid on saadaval kindlates suurustes. Küll aga on suurusi erinevaid, mahukamatest kitsamateni. Neile, kes tahavad olemasolevat ruumi võimalikult palju ära kasutada, on nüüd võimalik soetada väljatõmmatavaid ja jalanõude korve 30 cm sügavusega.

Mesh korvidega on nüüd rohkem võimalusiElfa garderoobisüsteemid võimaldavad sentimeetri-täpsusega kapiruumi täita, uus suurus korvsüsteemidel lubab seda veelgi enam.

Loe lisaks: „Kuidas kuluvad ELFA korvsüsteemid majapidamises ära?

Mesh korvidega on nüüd rohkem võimalusi

Võrgusilma moodi ehitusega mesh korvid on alati trendikad. Korvi sisu pole õhuvoolust isoleeritud ja korjab väga vähe tolmu ligi. Et korvsüsteem oleks kokkusobiv komplekt, on nüüdseks saadaval sarnase välimusega korvijagajad, mis võimaldavad kapis luua veelgi korrapärasemat muljet.

Kui mesh korvid on täpselt miski, mida su olemasolev garderoobisüsteem vajab, siis nüüd on ka võimalik neid paigaldada põhjakinnitusega sobivasse panipaika. 

Uutmoodi sahtel

Garderoobisüsteeme ja panipaiku on erinevaid. Tänapäeval sobivad need isegi tööruumidesse ja ei pruugigi rõivaid hoida. Samas võib ka riidekapp vajada kindlamat sektsiooni. Üha laienevate garderoobi funktsioonide jaoks on olemas nüüd plastikust ja kattega sahtlid.

Kui mõni ese on tundlik välismõjudele või võib omakorda kapi sisule mõjuda, siis plastikust sahtlisse saab need turvaliselt sulgeda. Välimuse poolest sobivad need nii kodusesse kui töisesse ruumi; nii pesu, vidinate kui ka nipsasjade jaoks. 

Uutmoodi sahtel

Melamiinriiulite klassika

Neile, kes soovivad maisema muljega garderoobisüsteemi, on saadaval melamiinriiulid. Mis aga muudab viimati valikusse lisandunud veelgi erilisemaks on click-in kinnitussüsteem. See tähendab, et nüüd on ka klassikaline melamiin sama lihtsasti paigaldatav ja hästi ümbermängitav kui muud meie poolt pakutud riiulid.

Vajadused muutuvad ja stiilne melamiinriiul võib aja jooksul osutuda liiga suureks või väikseks. Nüüd on võimalusi rohkem.

Vali Elfa garderoobisüsteemid, kui soovid…

  • kindlat ja kvaliteetset disaini,
  • suurt valikuvõimalust nii sisu kui välimuse poolest,
  • olemasolevat ruumi võimalikult palju ja praktiliselt kasutada,
  • võimalust hiljem kapisisu muuta.
Loe lisaks: „Elfa garderoobid - kaubamärk, mida usaldada