Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Elfa riiulisüsteemid – täiuslikult läbi mõeldud lahendus

19-May-2016

Alles siis, kui oled tutvunud kõigi nende ideedega, mida Elfa lahendused pakuvad, hakkad aru saama, missugune üks toimiv hoiustamissüsteem peaks olema. Elfa riiulisüsteemid on 65 aasta pikkuse tootearenduse tulemus, ja garderoobide juures on tõepoolest raske leida asja, mille jaoks Elfal poleks lahendust.

Vastupidav ja paindlik süsteem

Elfa riiulisüsteemid

Klassikaline Elfa riiulisüsteem koosneb valgetest või hõbedavärvi traatriiulitest, korvsüsteem aga traatkorvidest ja tugisüsteemidest, millele korvid toetuvad. Terasest elemendid on väga vastupidavad, firma annab neile 10-aastase garantii.

Kui sa ei suuda otsustada, kas vajad paari kõrgemat riiulit või rohkem madalamaid, siis võid lihtsalt järele proovida – kui üks variant ei sobi, siis saab riiulite kõrgust paari lihtsa liigutusega muuta, kui riiulid kinnituvad seinal olevate stangede külge. Samamoodi saad muuta korvsahtlite kõrgust ja arvu.

Kõigele on mõeldud

Traadist riiulid ja korvid annavad hetkega ülevaate, kus mingi asi asub. See on eriti vajalik kõrgemate riiulite juures, kuhu muidu kipuvad kogunema asjad, mille olemasolu enam ei mäletatagi.

Väga mugav on ka see, et sahtli võid hõlpsasti välja võtta, kui tahad sahtli sisu korrastada. (Vihje: Elfa tihedamad traatkorvid on suurepäraseks kohaks, kus hoida Lego klotse – mängu alguses tõstad sahtli keset tuba, pärast aga saad nii klotsid kui valmis ehitatud asjad mugavalt korvi tõsta ja selle oma kohale tagasi panna.)

Ka pisiasjad on tähtsad

Elfa riiulisüsteem

Elfa riiulisüsteem ei tähenda mitte üksnes sahtleid, riiuleid ja riidetorusid, vaid nutikad lahendused on olemas väga paljude asjade tarvis. 

Nii näiteks on tööriistade ja remondi­tarvete hoidmisel suurepäraseks lahenduseks metallist hoiustamisplaadid, millele saab kinnitada väikesi karpe, kronsteine ja tööriistakonksusid. 

Selline kapp võtab väga vähe ruumi, sest sügavus võib olla minimaalne.

Riiuli eraldajad aitavad riiulis korda hoida, nii et iga asi oleks alati oma kohal. Kes veelgi rangemat korda soovib, võib kinnitada riiuli külge spetsiaalse sildihoidiku. Raamatud seisavad sirgelt püsi, kui kasutad raamatuhoidikut. Ja loomulikult on olemas püksihoidikud, väljatõmmatavad ning tavalised kingariiulid, hoidikud sallide, kaelakeede jm väikeste esemete jaoks.

Vaata ka: Miks valida Elfa garderoobid.

Nagu öeldud – Elfa teab, kuidas sinu hoiustamismured lahendada, tarvis on ainult küsida!