Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Eritellimusel valminud liuguksed Tartus ja Lõuna-Eestis

27-Oct-2015

Liuguksed on kaasaegne ja praktiline lahendus nii garderoobiuste kui ka ruumijagajana. Lükanduksed ei võta avanedes ruumi, mistõttu sobivad need suurepäraselt ka kitsasse koridori ja väiksemasse tuppa. Veelgi enam - liuguksed ei pea olema ristküliku kujulised, mistõttu on neid võimalik kasutada ka kaldpindade ja -lagedega ruumides.

Liuguksed Tartus

Kui aknakatete, vaipade ja muude sisekujunduse elementide väljavahetamine on üpris kerge, siis massiivne liugustega garderoob on mööbliese, mis jääb teie koju aastateks või aastakümneteks. Seetõttu tasub uue eritellimusel valminud riidekapi välimus hoolikalt läbi mõelda. On oluline, et uste sisemus ja raam sobiksid kokku nii omavahel kui ka ülejäänud ruumikujundusega. Millised on erinevad võimalused?
 

Raamiga või raamita liuguksed

Levinuim lahendus on mugavad ja vastupidavad alumiiniumraamiga lükanduksed. Kui soovite silmapaistvat ja ümberkujundamise võimalusega raami, saate valige EFEXON® Duet uksemudelid, mille kaunistavaid liiste on võimalik hiljem vahetada

Valikus on 16 erinevat tooni, sealhulgas näiteks valge, must, hall, vaher, kirss, peitsitud ja must tamm, pöök, lehis jm. Raamita lahendustest on pakkuda EFEXON® Plano melamiinplaadist liuguks, mis on lihtsa disainiga ja soodne, kuid samas hea kvaliteediga ja sobib ka nõudlikumale kasutajale.

Silmatorkav või ruumikujundusega sulanduv viimistlus?

Kuigi kvaliteetsed raamid mängivad kasutajamugavuses olulist rolli, siis garderoobi juures haarab meie tähelepanu esimesena liuguste disain - kas uksed on naturaalsetes toonides, sulanduvad sisekujundusega või näeme me riidekappi vaadates hoopis suuremõõtmelist tuba kaunistavat pilti? Erinevate sisude valik on peaaegu lõputu alates puidutoonidest, erinevatest värvidest ja mustritest ning lõpetades dekoratiivklaaside, bambusest ja tekstiilist lahedustega. Veelgi efektsema lahenduse saamiseks on võimalik erinevaid materjale ka koos kasutada.

Professionaalide abiga leiate parima lahenduse

Garderoobikappide ja liuguste valikust saate hea ülevaate nii ettevõtete kodulehekülgedelt kui ka nende salonge külastades. Kui elate Tartus või selle lähiümbruses on teil hea võimalus tulla tutvuma garderoobide ja liuguste laia valikuga V-Disaini kauplusesse Teguri Mööblikeskuses. Meie teenindajatel on pikaaegne kogemus ja nad oskavad teile just teie eelistustest ja vajadustest lähtuvaid lahendusi soovitada.

Garderoobisüsteemid ja liuguksed Tartus, Tallinnas ning mujal Eestis - tulge vaadake näidiseid või küsige pakkumist.