Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Eritellimusmööbel võib sobivalt täita tühimikku garderoobi kõrval

10-Apr-2017 EritellimusmööbelAeg-ajalt tuleb meie töös ette, et kauni garderoobisüsteemi või liugukse-lahenduse kõrvale soovib klient ka sellega sobivat mööblieset. Kuigi garderoobid on meie leivanumber, mõistame, et mõnikord saab mõnda tühimikku toas täita ainult eritellimusmööbel.

Mõned tooted, mida oleme eritellimusena valmistanud, on järgnevad:
  • Voodid
  • Riiulid
  • TV-alused
  • Sahtelkapid
Sarnane värvitoon, viimistlus või motiiv sisustuses aitavad ruumis luua stiilse koosluse ja kui on meie võimuses seda võimalust ka pakkuda, tuleme kliendi soovidele vastu. 

Ühtse stiiliga magamistuba

Garderoobi otsitakse sageli just magamistuppa ja kui on tegemist näiteks uue kodu või suurema renoveerimisega, võib sinna juurde vaja minna sobivat voodit.

Voodi
Eritellimusmööbel võimaldab algusest lõpuni luua midagi täiesti ainulaadset ja erinevaid huvitavaid detaile on võimalik kasutada ka voodil.

Voodi võib jätkata mõnda silmatorkavat disaini või kasutada sarnast materjali, mis liuguksel on. Mõnda kärtsuvamat viimistlust kasutades võib niimoodi luua laheda lastetoa või stiilsemaga intiimse buduaari.

Uudista meie loodud voodeid!

Kasuta vabat ruumi targalt

Kuigi meie loodud garderoobisüsteemid pakuvad küllaldaselt ruumi pea kõigeks, võib tekkida vajadus ka mõne trendika lisapanipaiga jaoks. Liuguksed jätavad ruumi avaraks, nii et kummut või kušetikapp võib vabalt ruumi funktsionaalsust veelgi täiendada.

Kui soovid, et oleks käepärast võtta pesu või tarbeid, mida suurde kappi panna ei raatsi, võib eritellimusmööbel selle vajaduse ideaalselt täita. Samal ajal saad kindel olla, et see teine mööbliese ei riku ruumi üldist muljet. 

Eritellimusmööbel on täpselt õiges suuruses

Eritellimusmööbel on täpselt õiges suurusesStandardmõõdud ei pruugi mõnikord olla sobivad saadavaloleva ruumi või soovitud funktsiooni jaoks. Kuna garderoobi näol on tegemist kõige staatilisema osaga toa sisustusest, siis sageli paneb just see paika ülejäänud mööbli asetuse ja valiku. 

Garderoobi planeerides ja tellides võibki eritellimusmööbel päevakorda tõusta, sest siis selguvad kliendi tegelikud vajadused.

Näiteks on olukord, kus voodi ja garderoob on paigas, nende vahele sobiks täiuslikult mõni riiul või alus, aga poes on olemasolev valik kas vales suuruses või valet värvi. Et kindlustada igati pidi uue mööblieseme sobivust, võib kasutada eritellimusvõimalust.

Loe lisaks:Garderoobide valmistamine eritellimusel – 5 nõuannet tellijale