Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Garderoobi korvid loovad korda

14-Jul-2016

Funktsionaalsus ja optimaalsus on moes, eelkõige ruumide disainis. Hea võimalus neid omadusi rõhutada on näiteks läbi oma panipaiga loomisel korvsüsteemi planeerides. Riiulid või sahtlid võivad tunduda romantilisemad või loomulikumad, kuid ka korvid võivad olla täiesti sobivad ükskõik millises miljöös, samal ajal jäädes praktiliseks.

Kindel süsteem

Korvidega garderoobis saab võtta vabast ruumist viimast. Võrreldes muude lahendustega, pakub korvisüsteem palju rohkem mänguruumi:

  • Neid saab vajadusel kergemini eemaldada ja ümber paigutada
  • Nad jaotavad oma ruumi korrapärasteks sektsioonideks
  • Neid saab kombineerida teiste lahendustega
Garderoobi korvidGarderoobi korvid

Korvsüsteemi näol on tegemist kergesti paigaldatava, liigutatava ja asendatava lahendusega. Elu muutub, samuti ka ruumivajadused. Siinkohal võib kindel olla, et nendele vajadustele vastavaks saab oma garderoobi ka muuta.

Kui kapis on ruumi, olenemata kas horisontaalselt või vertikaalselt, saab selle kõik sobivalt ära kasutada kui luua selle järgi oma korvsüsteem. Kui riiulite või sahtlite loomisele pole lihtsalt aega või tahtmist, saab neid siinkohal säästa.

Riiulid, sahtlid ja korvid on oma eripäraga ruumijaotused, mida võib alati koos kasutada. Ikka on asju, mis ühte või teise ei sobi, või tekib lihtsalt soov variatsiooni oma panipaika tuua. Hästi valitud garderoobi korvid loovad ka teiste lahendustega loomuliku ühtsuse.

GarderoobilahendusedGarderoobilahendused

Professionaalne ja praktiline

Ruumisäästlikkus ja korrapärane üldmulje on märksõnad, mis iseloomustavad viimase aja garderoobe. Peale korvsüsteemide rõhutavad neid omadusi näiteks veel liuguksed. Ometi ei tähenda need pateetilisust või liigset argisust, spetsialisti abiga on võimalik luua täpselt selline üldmulje, nagu te soovite.

Seega, kui olete mõelnud, milline teie garderoobisüsteem olla võiks ja kuidas võiks välja näha ruumijaotus, siis tasub mõelda ka korvide kasutamisele, sest tegemist on targa valikuga. Tarkus seisneb siinkohal lihtsalt selles, et selline lahendus säilitab kontrolli igal juhul - olgu selleks ruumipuudus või selle üleküllus või isegi kui on aeg kõik ümber teha.

Garderoobi korvid on ainult üks võimalus planeerida optimaalselt ja funktsionaalselt. Tulge visake pilk peale, milliseid tarku lahendusi veel selles vallas leida võib.