Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Garderoobi liuguksed - muretu ja stiilne lahendus

22-Jun-2016

Avarus, loomulik üldmulje ja võimalus takistusteta ringi liikuda on omadused, mis võivad sageli kannatada vajadusest hoiustada igapäevaseid esemeid, tööasju või rõivaid.

On tõsiasi, et mingigi ruum peab selleks funktsiooniks kuluma, aga mis ei pea ilmtingimata tähendama suuri kompromisse stiili ja vabaduse arvelt. Garderoobi liuguksed on siinkohal hea lahendus, millega erinevatele probleemidele vastu minna. 

Garderoobi liuguksed

Liuguste eelisteks võib välja tuua:

  • Suur hulk disainivõimalusi
  • Võimalus ruumi säästa ja samal ajal palju mahutada
  • Ühendab ruumi eri osad
  • Optimaalne lahendus igast vaatevinklist

Liuguks kui tark disain

Sõna „liuguks“ võib disainimõtteid alles alustanute silme ette manada kujutlusi ebaloomulikust või tuhmhallist keskkonnast ja tunduda nagu element, mis sobib ainult ulmekontorite või new age magalate interjööridesse. Reaalsus liuguste kasutamis- ja sobivusvõimalustest on palju mitmetahulisem. Erinevatel tootjatelt, nagu näiteks EFEXONilt on valikuid ja võimalusi igasugustele soovidele.

Garderoobi liuguksed

Kõige olulisem liugukse omadus on ruumisäästlikkus – ükskõik, kas kasutada neid ruumide eraldajatena või garderoobiustena säilib juba olemasolev avarus. Liuguks on nagu iga teinegi element disainis mida saab validavastavalt interjöörile. Lisaruum ei tähenda siinkohal ainult ka avarust, vaid ka rohkem võimalusi asju mahutada.

Ühenda ruum loomulikuks tervikuks

Seega, panipaik ei pea olema suur kulu ei üldmulje ega ruumi arvelt. Garderoobi liuguks muudab selle loomulikuks osaks nii kontoriruumist kui magamistoast, kõrvaldades probleemid, et kuhu mõni uks avanema peab või millele see ette jääda võib.

Liuguks avab ka tee väga paljudeks lahendusteks  - näiteks garderoobisüsteemid ei pea just tänu liugustele olema isoleeritud ja peidetud, vaid võivad ka olla orgaaniliseks jätkuks ükskõik millisele ruumile. Liuguksed muudavad garderoobi mugavaks ja naturaalseks osaks töö- või eluruumide tervikust, kui soovite luua optimaalset ja stiilset panipaika.