Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Garderoobi riiulid ootavad läbimõeldud lahendust

29-Mar-2016

Tänapäeval on olemas palju nutikaid lahendusi, mille abil garderoobi mugavamaks muuta. Kui tead, mida sa garderoobis hoidma hakkad, siis saad oma garderoobi kujundada kohaks, kus kõik on käepärane ning otstarbekas. V-Disaini pakutavatest garderoobisüstee­midest saad ülevaate siit.

Garderoobi riiulid on kõige odavam lahendus

Garderoobikapi sisu valmistatakse tavaliselt valgest melamiinplaadist, mis on soodne ja vastupidav lahendus.

Garderoobi riiulid

Garderoobi riiulite sügavus võiks olla 60-80 cm. Alla 60 cm sügavusega kappi on keeruline mahutada riidepuid, üle 80 cm sügavusega riiuli tagaosast on aga väga raske asju kätte saada.

Garderoobi riiulite kõrgus võiks olla 25-35 cm. Madalamatele riiulitele on ebamugav asju panna, kõrgemad aga kipuvad lihtsalt ruumi raiskama. Et garderoobi riiulid rohkem mahutaksid ning paremini juurdepääsetavad oleksid, võib kasutada välja tõmmatavate riiulite süsteemi

Sel juhul ei pea riiulite vahe olema nii suur kui tavaliselt ja neid mahub kappi rohkem.

Riiulite maksimaalne pikkus võiks olla kuni 100 cm. Pikemad riiulid tuleks toestada püsttoruga.

Vaata tehtud töid

Korvid ja sahtlid hoiavad hästi korda

Väksemad asjad (pesu, sukad, sokid, sallid, kindad) on kõige mugavam panna sahtlisse. Garderoobisahtlid on enamasti „näpud vahele“-tüüpi, st ilma käepidemeta. Sahtli alla peaks jätma vähemalt 5 cm kõrguse sokli, et sahtel vastu põrandat ei hakkaks käima.

Korvid ja sahtlid
Korvid sobivad suurematele asjadele, mida riiulile sirgesse virna on raske laduda, näiteks kampsunid ja T-särgid, aga seal on hea hoida ka mänguasju, kõikvõimalikke karpe ja kaste, tekke ja patju jpm. 

Traatkorvid paistavad hästi läbi ning tänu sellele leiad otsitava eseme kergesti üles. Ka on korve kerge ja mugav korrastada, sest võid nad kapist välja tõsta ning näiteks voodi peale panna.

Erinevate riiulisüsteemide kohta võid lugeda meie blogist: Kuidas valida sobivad riiulisüsteemid? Üks kvaliteetsemaid ja nõutumaid riiulisüsteeme on Elfa, selle kohta leiad lugemist siit: 6 põhjust, miks valida Elfa garderoobid.

Igale asjale oma koht

Garderoobi furnituurist leiab spetsiaalseid hoidikuid lipsude, pükste ja kingade jaoks. Kui ruumikitsikus ei luba ehitada nii sügavat kappi, millesse riidepuu toruga risti mahuks, siis on väga mugavaks lahenduseks väljatõmmatavad riidetorud, kus riidepuud asuvad üksteise taga.