Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Garderoobide valmistamine eritellimusel – 5 nõuannet tellijale

24-Feb-2016
Täpselt sinu soovide järgi valminud garderoob on mugav, praktiline ja sobib ideaalselt sinu koju või kontorisse. Kuidas aga eritellimusel valminud garderoobide võimalusi maksimaalselt ära kasutada ja endale unistuste garderoob soetada? Panime kirja 5 nõuannet garderoobi tellijale.

1) Paiguta garderoob täpselt sinna, kuhu ise soovid

Garderoobide valmistamine

Garderoobide valmistamine eritellimusel võimaldab sul garderoobi paigutada täpselt sinna, kuhu ise soovid. 

Kui moodulsüsteemi või valmis riidekapi puhul tuleb arvestada kapi laiuse, kõrguse ja sügavusega, siis garderoobide valmistamine sinu mõõtude järgi on suurepärane viis kõigepealt välja valida sobiv koht ja siis tellida spetsiaalselt selle koha eripärade järgi valmiv lahendus.

2) Kasuta ruum maksimaalselt ära

Kas sinu kodus või kontoris on kaldseinu, kitsaid vahesid või muid erikujuga kohti, mida tahaksid nutikalt ära kasutada, kuid pole sobivat lahendust leidnud? Liuguste ja garderoobide valmistamine eritellimusel on heaks võimaluseks ruum maksimaalselt ära kasutada. Saame valmistada erikujuga garderoobe ja lükanduksi paigaldada ka kaldlagede alla. Et erikujuline garderoob täpselt soovitud kohta mahuks, pakume mõõtude võtmisel heameelega enda abi.

3) Vali meelepärased materjalid

Eritellimusel valminud garderoobi puhul saad valida täpselt endale meelepärased materjalid. Kas eelistad naturaalset melamiinplaati, metallosasid või hoopis neid kahte koos kasutada? Elfa® décor puit- ja metallosade liitmisel on tulemuseks ainulaadne disainlahendus, mis on samal ajal paindlik ja funktsionaalne.

Elfa Decor

4) Sobita garderoob ruumikujundusega

Kui sa ei saa garderoobi just eraldi tuppa paigutada, soovid tõenäoliselt riidekapi või panipaiga ette paigutada ka lükanduksed. 

Need kaitsevad garderoobi sisu tolmu ja võõraste pilkude eest, mängides samal ajal olulist rolli ruumikujunduses. 

Lükanduste ja garderoobide valmistamine eritellimusel võimaldab sul valida uksed täpselt enda maitse järgi. Viimistluse valik on väga lai: puidutooni katted, peeglid, tekstiilid, bambused, klaasid jne.

5) Kui sa ei ole päris kindel, telli paindlikud lahedused

Kodus remonti tehes või uue pereliikme lisandudes, võib tulla vajadus garderoobi ümberkujundamiseks. Kui soovid garderoobi sisu tulevikus muuta, siis on heaks lahenduseks Elfa garderoobid, mille seinale kinnitatud riiulite ja muude detailide asukohta ning kõrgust on lihtne vastavalt vajadusele muuta.

„6 põhjust, miks valida Elfa garderoobid”