Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Garderoobisüsteemid ja 5 nippi nende organiseerimiseks

16-Nov-2016 Garderoobisüsteemid ja 5 nippi nende organiseerimiseksGarderoobisüsteemid on oma disaini poolest head kohad, kus mõelda strateegiliselt ning isegi kohendada oma elustiili. Kuigi ruumipuudust tõenäoliselt kannatama ei pea, leidub palju nippe, millega oma panipaiga potentsiaali täielikult ära kasutada saab.

Kolm viisi rõivaid paigutada

Rõivad on meie igapäevaelu nii tavaline osa, et midagi nende paigutuses muutes võib anda paraja impulsi parema päevarütmi poole. Kuigi hästi ehitatud garderoobisüsteemid võivad teha palju ära, saab mõne strateegiaga veelgi paremini.

 • Värvi järgi organiseerimine – kappi avades puhkab silm ja vajaliku riideeseme leidmine on niimoodi imelihtne. Psühholoogiliselt pakub head meelt mustrite nägemine – mis oleks parem viis pikka päeva alustada või lõpetada, kui enda ilusas järjestuses rõivakollektsiooniga.

 • Garderoobisüsteemi sahtlidPaiguta vajaduse järgi – riideid otsides võib aeg-ajalt kiire olla. Hommikuti võib olla pahur tunne, õhtul väsimus. Veelgi halvemast tujust ja aega säästab, kui sättida kõik esemed oma garderoobikapis olulisuse järgi:

  • Silma kõrgusel – siia aseta esemed, mida kõige sagemini kasutad, töö- ja igapäevariided.
  • Jalgade ette – harvemini kasutatavad esemed, nt ebatavalisema ilma või mõne sündmuse jaoks.
  • Kõrgele riiulile – rõivad, mida sa kõige vähem kasutad või mille jaoks pole õige aastaaeg.

 • Discardian trikk – sõnast „discard” ehk „loobuma” tulenev nipp on hea, kui oled mõelnud garderoobivärskendusest, ruumi tegemisest või riiete annetamisest. Aseta kõik riidepuudel rõivad otsikutega enda poole. Kui midagi neist kannad, aseta need otsikuga õiget pidi tagasi. Aja möödudes tekib sul ülevaade asjadest, mida sa üldse ei kanna ega ka lõppkokkuvõttes ei vaja.

Garderoobisüsteemid veelgi optimaalsemaks!

Garderoobisüsteemid veelgi optimaalsemaksGarderoobisüsteemid on head ka siis, kui soovid nende sisu täiendada mõne abistava tarvikuga. Korvsüsteemi saab alati muuta või riiuleid vahetada, mõnikord aitab ka muu:

 • Pane kappi lamp – miks mitte? Tänapäeval on väga kerge sobitada väikest valgustust kuhu iganes tahad. Rõivaste värv tuleb nii paremini välja ja palju kergem on õigeid asju leida.

 • Paberikorv – nii see, kui muud sarnased millegi hoidjad võivad olla maitsekaks lisandiks, kui soovid garderoobi mahutada midagi muud, kui rõivaid, nt jalatseid, matte, tekke jne.

Tark disain inspireerib kindlasti leidma veelgi häid nippe. Tule tutvu meie valikuga!