Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Kas valida metalsed või valged Elfa korvsüsteemid?

29-Mar-2018 Kui soovid oma garderoobis või kuskil mujal kasutada Elfa korvsüsteeme, jääb üle vaid valida värv, milleks on kas valge või plaatinahõbe. Elfa on hoidnud oma kindlat stiili juba üle poole sajandi ja seda ka põhjusega – lihtsust ja praktilisust ei peagi enamagi väljendama.

Milline neist aga oleks õige valik just sinule?

Kas valida metalsed või valged Elfa korvsüsteemid
 

Valge tähendab lihtsust ja puhtust

Valge värvi eeliseks on see, et seda on võimalik sobitada vägagi erinevat sorti sisustusega. Võrreldes teise valikuga, milleks on plaatinahõbe, on valge palju malbem ja universaalsem. Valged korvid ja näiteks ka riiulid moodustavad vaba ja korrapärase süsteemi, mida võib vabalt stiilsete liuguste taha sulgeda või kasutada ka ilma kappi peitmata. 

Elfa korvsüsteemid - Elfa riiulisüsteemid
Valged Elfa korvsüsteemid on levinud valik magamistubade ja lastetubade garderoobides, kus lihtsad värvid ja tunnetus on hinnas. Kui palju värve leidub sinu rõivastuses? Väga kireva garderoobi tunnetust võib metalne süsteem natuke summutada, valge on sellisel juhul parem kuna peegeldab teisi toone tagasi.

Eklektilisemasse kontorisse sobib valge nagu valatult, näiteks trendikasse töökappi. Samas võib valge korvsüsteem olla ka ideaalne kontoritarvetenurk või isegi köögi panipaigaks, nii neid katva uksega kui ilma.

Metall on julge valik

Elfa valikus saadaval olev plaatinahõbe võib rõhutada tööstuslikkust ja praktilisust. Formaalsuse ja ühtsuse poole püüdlevate kontori- või tööruumide jaoks on metalset värvi Elfa korvsüsteemid sobivaks valikuks.

Korvsüsteeme võib kasutada töö- või kontoritarvete, paberimajanduse jms hoidmiseks. Töökojas või garaažis on võimalik hoiustada neis ka tööriistu. Tööruumides ei pea muidugi tegema suuri kujundus-statement’e, aga korrapärasust rõhutav valik on siinkohal täiesti loomulik.

Kuidas aga mõjuvad plaatinahõbedast Elfa korvsüsteemid kodus? Metall pole juba ammu võõraks valikuks näiteks köögis. Stiilses linnakorteri südames võib vabalt luua sahvri kapi või jätta täiesti kõrvale köögikapid ja kasutadagi ainult Elfa riiuleid ja korve. Pesuruumide jaoks on metall samuti hea võimalus.

Teistes kodustes ruumides tasub metalseid värve kasutades olla tähelepanelik. Plaatinahõbe võib olla üsna domineeriv ja selge stiiliga valik ning võib mõjuda liiga tugevalt, kui metalseid värve või materjale veel kuskil pole kasutatud. Kui näiteks sulged metalsed korvsüsteemid garderoobikappi, siis vali ka analoogne liuguste viimistlus ja profiil.

Elfa korvsüsteemid valges või hõbedas?

Elfa korvsüsteemid valges või hõbedas?Mis siis on õigem valik? Kas kahe värviga on üldse mõtet üle mõelda? See kõik oleneb sellest, kui väga hindad täpsust oma ruumide disainis. Kui värvid on sinu jaoks teisejärgulised, siis Elfa särab igati ka praktilisusega ja uute ideedega. Kui soovid siiski mõelda täpsemalt, aga eelpool pakutud ideedest jääb väheks, siis mõtle veel järgnevatest küsimustest.
  • Milline värv on ruumis domineeriv?
  • Kuidas mõjuks valge või metalne selle värviga? – Hoia näiteks midagi analoogset seina ligi.
  • Kas plaanid garderoobi- või kapisisu või soovid eraldi korvsüsteemi?
Kui sooviksid koos sellest kõigest mõelda, ka väikeste detailideni, siis võta meiega ühendust või astu julgelt meie salongist läbi!

Loe lisaks: „Kuidas kuluvad Elfa korvsüsteemid majapidamises ära?”