Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

KKK

21-Oct-2015

1. Kui ma soovin tellida kappi või liuguksi siis millest peaksin alustama?

Alustama peaks ruumi või ava mõõtmisest. Vajalik on laiuse ja kõrguse ning kappide puhul ka sügavuse mõõt.  NB! Et saaksid maksimaalselt hea lahenduse soovitame kapi miinimum sügavuseks 700 mm.

LAIUSE MÕÕTMINE  Kui kapi või liugustega soovitakse täita kogu ava, siis on vajalik mõõta kolm eri tasapinda: otse põrandalt, keskkohast ja lae alt.

KÕRGUSE MÕÕTMINE  Kui kapi või liugustega soovitakse täita kogu ava, siis on vajalik mõõta kolm eri tasapinda: vasaku seina äärest, keskkohast ja parema seina äärest.

Kui mõõdud võetud võta ühendust meie müügiesindajaga, edasta hinnapäring e-maili teel või tule ja külasta meie salongi ! 

2. Millist garderoobisüsteemi valida? 

V-Disain pakub väga palju erinevaid lahendusi  ja igal lahendusel on oma eripära.

Seinale kinnitatav korv- ja riiulisüsteem
 – Seinale paigaldatav ladustamissüsteem tagab täielikult vabastatud põrandapinna, mis hõlbustab ruumi korrashoidu. Vajaduste muutudes on olemasolevat süsteemi lihtne muuta ja täiendada. Väga lihtne paigaldada ! 

Vabalt seisev korvsüsteem
 - on moderne, igasse ruumi sobiv korvsüsteem esemete säilitamiseks ja ladustamiseks,  lihtne ja hõlpsasti muudetav. Süsteem koosneb erinevatest moodulitest, mida on võimalik monteerida, virnastada ja sobitada vastavalt iga ruumi eripärale olgu see siis garderoob riidekapp või panipaik. Ainus asi mida monteerimisel vajad on haamer !

Melamiinplaatidest valmistatud garderoobid
 – Garderoobid valmivad koostöös kliendiga ja igat soovi arvestades. Garderoobe valmistame  erineva paksusega melamiinplaatidest ja valikus on üle 30 erineva plaadi. Koos lisatarvikute nagu sahtlid, kapikorvid, väljatõmmatavad tasapinnad, riidepuu torud on võimalik luua suurepärane interjöör.  Melamiinplaatidest valmistatud garderoobid on praktilised ja vastupidavad ning sobivad igasse kodusse.

3. Teenused – V-Disain pakub Teile täisteenust! 

Pakume tasuta professionaalset ja asjatundlikku konsultatsiooni garderoobide, kappide ja liuguste valikul. Projekteerimisel kasutame spetsiaalset arvutiprogrammi mille abil saame luua realistliku pildi mööblist juba enne selle valmimist. Teostame vajalikud mõõtmised ja koostame hinnapakkumisi mis on klietidele tasuta. Pakume transpordi ja paigaldus teenust Meie poolt valmistatud toodetele.   

4. Tasumine ja järelmaks

Tellimuse vormistamisel / esitamisel on ettemaks 50% toote maksumusest ja 50% enne kauba kätte saamist.Tasumisel kõik võimalused: sularaha, kaardimakse või tasumine ülekande arvega. Järelmaksu võimalus! Vaata siit 

5. Garantii

Pakume oma toodetele 2 aastast garantiid kui toote kirjelduses pole märgitud pikemat aega ( 10 aastat )