Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Klaasist liuguksed – elegantne ja praktiline lahendus

29-Jan-2016

Liuguksed on praktilised, stiilsed ja kõrge kasutajamugavusega. Neid saab kasutada nii garderoobide valmistamisel, ruumijagajana kui ka traditsiooniliste külgedele avanevate uste asemel. Et sobiv lükanduks leiduks igale maitsele, lisandub turule pidevalt erinevaid materjale omapärase ja eristuva ukseraami ning -sisu valmistamiseks. Puidutooni kate, peegel, bambus või tekstiil – need on vaid üksikud näited erinevatest liuguste kujundamise võimalustest.

Tänase blogipostituse teemaks on klaasist liuguksed – miks on see lahendus nii populaarne ja milliseid klaase saab kasutada?

Klaasist liuguksed

Klaas laseb läbi valgust ning pakub vajadusel ka privaatsust

Klaas aitab muuta ruumi avaramaks ja valgemaks. Mida rohkem valgust pindadelt peegeldub või sealt läbi kumab, seda ruumikam ja vabam tunne toas tekib. Nii on klaasist lahendused eriti sobivad ruumidesse, kuhu paistab vähe loomulikku valgust.

Samas ei tähenda klaas privaatsusest loobumist. Matistatud ja dekoratiivklaasid või pinnale paigaldatavad disainkleebised võimaldavad luua liuguksi, mis kumavad valgust läbi, kuid blokeerivad vaate. Matistatud klaas hajutab valgust ja on vastavalt töötlusele kas täielikult või osaliselt läbipaistmatu.

Värvilised klaasist liuguksed on elegantsed ja kaasaegsed

Värvilise klaasi elegantsus lisab omapära igale ruumile. Heledamat tooni klaasid lasevad rohkem valgust läbi, tumedam või musta värvi klaas on aga majesteetlik, sobides nii kaasaegsesse kui looduslähedasse interjööri. Erksad toonid, nagu näiteks punane, lilla, oranž, teevad ruumi rõõmsamaks ja lisavad kontrasti.

Mustriga klaas oma omapärane

Triibud, ruudud ja muud mustrid on põnevaks sisekujunduse lahenduseks, pakkudes samal ajal ka osalist privaatsust. Valikus on nii siledad kui reljeefsed klaasid. Viimane valmib kuuma klaasi juhtimisel läbi spetsiaalsete rullikute ning laseb valgust läbi vastavalt mustri tugevusele. Erinevad kujundid klaasil võimaldavad lisada mängulisust, pronksikarva reljeefne klaas aga luksuslikkust.

Klaasist liuguksed on turvaline lahendus ka lastega kodudes

Liuguste valmistamisel kasutame turvalist ja testitud klaasi, mis on tavalisest klaasist oluliselt tugevam ja vastupidavam. Nii ei pea te uksi avades ja sulgedes turvalisuse pärast muretsema.

Erinevaid klaase ja muid liuguste materjale saate vaadata siit: EFEXON liuguste viimistlus.