Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Klaasist lükanduksed: 5 tähelepanekut puhastamiseks

28-Feb-2018 Klaaspindade puhastamine võib olla paras peavalu, eriti kui esimesena pähetulevad võtted hästi ei tööta ja ikkagi poolnähtavaid plekke maha jätavad. Toome täna välja tähelepanekuid, mida silmas pidada, et saada oma garderoobi klaasist lükanduksed puhtaks. Uuri lähemalt, kas oled meie nõuannetega päri ja jaga julgelt ka oma nippe!

Klaasist lükanduksed 5 tähelepanekut puhastamiseks

1. Ajalehega tasub olla tähelepanelik

Kui omal ajal sai ajalehti kasutades nii aknad kui peeglid puhtaks, siis tänapäeval on teada, et igasugune leht pesuks ei kõlba. Klaasist lükanduksed on materjali poolest erinevad ka akendest, seega tavapäraste vahenditega peaks olema ettevaatlikum.

Kui avad ajalehe, uuri, kas on toimetuse kontaktinfo või mõnes muus nurgas välja toodud trükkimise ökomärgist. Keskkonnasõbralikul trükkimisel kasutatakse tinti, mis ei kahjusta puhastamisel klaaspindasid ega jäta soovimatuid plekke.

2. Paberkäterätid jäta kõrvale

Kõige sagemini märkavad seda noored, kes iseseisvat elu kuskil uues elamises alustavad, et paberkäterätt ei käragi iga asja puhastamiseks. Loomulikult on mugav võtta rullist paberit ja mustust sama lihtsalt ära pühkida, aga klaaspinnale jätab see nii paberkiudusid kui ka plekke.

Pigem eelista peegliga või klaasist lükanduste puhastamiseks mikrokiudlappe, mis ongi loodud sääraste pindade puhastamiseks.
 

3. Puhastusvahenditega ole mõõdukam

Peegel-lükanduksedKui kasutad klaasist lükanduste puhastamiseks tavalisi klaasipuhastusvahendeid või midagi spetsiaalsemat, siis reegel on, et pigem pihusta väheke, suure vahendiloigu asemel. See muudab puhastamise lihtsamaks ning ei tekita vahendist omakorda veel plekke, mida maha hõõruda.

Igat puhastusvahendit tasub igal juhul kasutada palju vähem kui akent puhastades, kuna peegel- ja klaasist lükanduksed on materjali poolest õrnemad ja kuluvad suure küürimisega kiiremini.
 

4. Ka dekoratiivklaas vajab tähelepanu

Meie liuguste viimistluste seast on võimalik valida ka dekoratiivklaasi. Keerukas muster või kaunistus aga ei tähenda, et klaas puhastamist ei vajaks. Dekoratiivklaasist lükandukse puhastamisel käitu sama õrnalt nagu tavalise klaasigagi, aga järgi liikumisel mustrit ennast.

Nii hoiad oma garderoobiuksed säravana ja luksuslikuna ka aastaid pärast soetamist.
 

5. Kleebiseid ja kaunistusi puhasta eraldi

Kaunistused klaasil võivad anda garderoobile huvitava eripära, samas tähendab see ka eri puhastusmeetodit.

Kui oled võtnud klaasist lükanduksele disainkleebiseid või muid kaunistusi, siis puhastamisel liigu ettevaatlikult nende ümber, et ei kahjustuks dekoratsioon ja jätaks sellest klaasile eraldi plekke. Seejärel puhasta kaunistust ennast.

Kleebised liugukselKaunistused liuguksel

Kvaliteetsed klaasist lükanduksed kestavad kaua

Palju oleneb sellest, mis brändi kasuks oled otsustanud lükanduste puhul. Sama palju oleneb ka sellest, kuidas sa neid klaase hooldad. Õnneks on puhastamine ainult väike detail võrreldes praktilisuse ja kaunidusega, mida klaas võib garderoobile juurde anda.

Meie valikus on saadaval:
  • Peegelliuguksed
  • Värvitud klaasist lükanduksed
  • Dekoratiivklaasist liuguksed
Vali julgelt!

Samal teemal: „Klaasist liuguksed – elegantne ja praktiline lahendus