Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Kuidas kuluvad ELFA korvsüsteemid majapidamises ära?

20-Feb-2017

Kuidas kuluvad ELFA korvsüsteemid majapidamises ära?Funktsionaalsus on miski, mis sobib igasugusesse ruumi. Moodsad garderoobisüsteemid pakuvad palju võimalusi ka erinevatele panipaikadele majapidamises. Näiteks ELFA korvsüsteemid kuluvad ära nii magamistoa garderoobis kui ka mujal.

Järgnevalt kirjeldame ELFA eeliseid ning pakume ideid, kus neid veel kasutada võib.

ELFA korvsüsteemid esikus ja magamistoas

Paljude jaoks kangastub sõnaga “korvsüsteemidega kapp” midagi pateetilist või metalset, kuid tegelikult sobivad ELFA korvsüsteemid ka trendikasse või hubasesse kodusse. Kuna garderoobisüsteem tuleb tavaliselt magamistuppa või esikusse, siis kõigepealt toome välja näiteid, miks on korvsüsteemi kasutamine neis hea valik.
  • Kõik on silma all olemas. Korrapärasus on meeldiv vaatepilt. ELFA korvsüsteem on kui tabel, mille tulpadesse jaotada enda soovide järgi kõik vajaliku. 
  • Ei isoleeri, ega kogu tolmu. Rõivaid kahjustavad faktorid on korvidega minimeeritud. 
  • Kingakorvid! Korvsüsteemis on võimalik enda kingakollektsiooni näidata ja esinduslikult hoiustada. Niimoodi on hea leida endale sobiv paar nii pidurõivaid proovides, trenniriideid valides ja ka lihtsalt kodust lahkudes. 
  • Loob koos riiulitega täiusliku koosluse. Iga asi ainult korvi või riiulisse ei sobi, aga alati on võimalik täpselt enda vajaduste järgi valida, kui palju garderoobist kuluks ühe või teise alla. 
  • Saab kujundada. Näiteks tõime hiljuti meie case study’s välja korvsüsteemi, millele sai paigaldatud valgest täispuudust iluliistud.

Aga mujal?

ELFA korvsüsteemid töötavad hästi ka mujal. Toome kolm näidet, kus nende praktilisus veelgi särada saab.
  • Kööki – traditsioonilisel köögikapil võib olla oma võlu, korvsüsteem aga aitab organiseerida suurt osa sellest, mida köögis vaja läheb. Kõiki karpe, purke, pudeleid ei pea teineteise otsa laduma, vaid võib jaotada mugavalt vastavasse korvi. Kui köögis on ruumi, võib kõige tarviliku ja pudi-padi jaoks luua suure panipaiga. 
  • Vannituppa – ka piiratud ruumiga on võimalik palju teha. Meiekandis on kümblusruumid üsna pisikesed, aga seda enam tuleb kasuks korvsüsteemide hea mahutavus. Käterätikud ja puhastuskeemia mahutab korvidesse hästi ära. Kel ruumi rohkem suurema kapi jaoks, võib ära mahutada ka näiteks saunalinad ja ilutarbed. 
  • Tööruumi – ELFA korvsüsteemid on professionaalse välimusega ja sobivad igale professioonile. Nii kodus nokitsejatele, tööõpetusklassi kui ka töökotta kulub ära süsteem, millega on lihtne organiseerida asju, mis muidu segadust tekitada võivad. 

Loe veel: „Mida kõike mahutavad Elfa riiulisüsteemid?”