Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Kuidas valida sobivad riiulisüsteemid?

30-Nov-2015
Kvaliteetsed riiulisüsteemid võimaldavad teil mugavalt ja kiirelt asjad kodus ära paigutada ja neid vajadusel lihtsalt üles leida. Kui teil on alati koht, kuhu parasjagu mittevajaminevaid esemeid eest ära panna, on teil kodu hõlpsam korras hoida, tunnete ennast mugavamalt ning tõenäoliselt kutsute meelsamini ka sõpru ja tuttavaid külla. Kuidas aga valida just teie vajadustele vastavad ja teie koju sobivad riiulisüsteemid?

Vaadake üle hoiustamist vajavad esemed ja selgitage välja vajadus

Elfa riiulisüsteemid
Alustuseks vaadake üle, kui palju on teil riideid, jalanõusid, tekke, patju, kohvreid, majapidamistarbeid ja muid esemed, mida soovite uues garderoobis või kapis hoida. Kui hoiate korraliku panipaiga puudumise tõttu hetkel osasid esemeid kastides, kuid eelistaksite need riiulitele laduda, arvestage ka nendega.

Kui soovite uues garderoobis või kapis hoida ka mantleid, jakke või muid riidepuule riputatavad rõivad, mõõtke ära nende umbkaudne pikkus. See annab hea ülevaate, kui kõrgele tuleb riidepuutoru paigaldada.

Võimalusel arvestage uude garderoobi või panipaika ruumi varuga. Kuigi tänapäevased riiulisüsteemid on väga paindlikud ja erinevate osade lisamine või ümberpaigutamine pole keeruline, on lihtsam, kui jätate tulevikus soetatavate asjade jaoks juba varakult lisaruumi.

Tutvuge materjali valikuga

Elfa riiulisüsteemid
Nüüd, kui teil on ülevaade sellest, mida ja millises koguses uues garderoobis, riidekapis või panipaigas ladustada soovite, on teil lihtsam välja valida eelistatud materjalid. Meie pakume järgmisi lahendusi:
Kõik meie pakutavad korv- ja riiulisüsteemid on paindlikud, funktsionaalsed ning valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Üldjuhul saab erinevaid tooteid ka omavahel kombineerida – näiteks saate koos kasutada traadist korve ja melamiinplaadist riiuleid. 

Valige välja riiulisüsteemide osad

Kui vajadus ja materjalid paigas, saate täpsemalt üle vaadata, milliseid riiulisüsteemide osasid teil vaja läheb. Valikus on:
  • riiulid ja sahtlid,
  • korvid,
  • riidepuutorud, 
  • riidenagid, 
  • pükste- ja lipsuhoidjad, 
  • jalanõurestid,
  • muud hoiustamist veelgi mugavamaks tegevad detailid. 
Kui teil on küsimusi või soovite abi sobiva lahenduse valikul, võtke ühendust meie kogenud spetsialistidega.