Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Kuidas võivad Elfa riiulisüsteemid veel leida kasutust?

26-Mar-2018 Elfa toodangu teeb geniaalseks selle lai kasutamisvõimalus. Garderoob pole ainuke koht, kus võib kasutada ergonoomilist ja stiilset riiulisüsteemi. Toome täna välja ideid ja võimalusi, kus veel võib majapidamises (või isegi tööruumides) Elfa riiulisüsteeme kasutada. 

Kuidas võivad Elfa riiulisüsteemid veel leida kasutust?

Elfa riiulisüsteemidest tootja oma sõnadega

Elfa on garderoobi-, riiuli- ja korvsüsteemide tootja, mille toodangut leiab nii sisustusblogides kui ka tööstuskataloogides, nii siin- kui sealpool ookeani. Rootsist pärit ettevõte on tegevuses olnud 20. sajandi keskpaigast ja on mõjukas nimi eri valdkondades.

Ideid erinevateks kasutamisvõimalusteks pakuvad nad ka ise. Praktilise panipaiga võib luua nii väiksemasse orva kui ka tervele toaseinale, ükskõik milliseks funktsiooniks: rõivastele, aksessuaaridele, töötarvetele, nipsasjadele.

Elfa pakub erinevaid ideid pea igale ruumile majapidamises:
  • Magamistoale
  • Lastetoale
  • Garaaži
  • Koridori
  • (Kodu)kontorisse
  • Kööki
  • Elutuppa
Tutvu Elfa lähemalt ideedega siin!


V-Disaini valmislahendused

V-Disaini abiga on võimalik ka endale valida või isegi luua sobiv Elfa süsteem. Meie valmislahenduste seas leiab midagi igasugusele soovile.

Meie kõige klassikalisema riiulisüsteemi valmislahenduste alla kuulub neli võimalust, millega on võimalik nii sisustada riidekappi kui ka lihtsalt luua seinale eraldiseisvad ilma usteta riiulid. Eelkõige on praktiline nende ruumisäästlikkus, mis võib ka kitsamates oludes vägagi palju mahutada.

Järgnevad valmislahendused on kõige sobivamad garderoobidele, samas miks mitte ka mujal. Osad neist kombineerivad Elfa riiulisüsteemid koos sobivate korvidega, aga alati on võimalik ka ainult kasutada suuri riiuleid, kus vastavalt soovile oma rõivaid jaotada saab.

Eraldiseisev valmislahenduste kategooria on ka majandusruum. Siia alla kuuluvad köögid, pesuköögid, garaažid, kodused tööruumid jms. Hästipaigutatud riiulite ja korvide vahele on võimalik mahutada ka kodutehnikat või sobitada eri tüüpi tarbeid nagu nõud, tööriistad jm.

Valmislahendus on samas ka lihtsalt näide Elfa võimalustest. Kui sul on erisoove, saab alati kombineerida eri lahendusi kokku just sulle sobivaks süsteemiks.

Tutvu meie valmislahendustega!

Miks kasutada garderoobi ideed?

Liuguksed ja peidetud panipaigad on praktiliseks lisaks ükskõik millises ruumis. Kuigi garderoob magamistoas või esikus on olnud standardiks, võib midagi sarnast luua ka mujal.

Köögis võib näiteks sahvrikapp olla praktiline, samas vägagi stiilne panipaik. Pesuköögis võib müriseva pesumasina liugukse taha peita, kui toimetused on tehtud. Tööruumides või isegi töökojas võib suur kapp tööriistade ja tarvete jaoks igati ära kuluda, ja kui töö tehtud, lihtsalt uksed sulgeda. Võimalustel piire ei paista.

Sahvrikapp

Tule jaga meiega oma mõtteid!

Olgu sul sooviks magamistoa garderoob või lausa köögi- või garaaži panipaik, ootame alati klientide mõtteid, et luua midagi praktilist ja kena. Kui aga ideid tundub palju, on alati võimalik ka suunata ja leida just selle õige lahenduse.

Kui soovid Elfa riiuli- ja korvsüsteemiga lähemalt tutvuda, on alati võimalik meie salongis kõiki lahendusi oma silma ja käega ka uurida. Astu julgelt läbi!

Loe lisaks: „3 praktilist Elfa riiulisüsteemide funktsiooni