Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Kutse tutvuma II: garderoobid Lõuna-Eestis

25-Oct-2016

Kutse tutvuma II: garderoobid Lõuna-EestisOktoobrikuu teine postitus kutsub taas uudistama ja ehk isegi leidma enda jaoks Lõuna-Eesti kvaliteeti interjööri disainis. Tartusse tasub kindlasti tulla otsima huvitavaid lahendusi, eriti kui planeerid panipaika või riidekappi. 

Garderoobid Lõuna-Eestis on maailmatasemel ning neid tellida on mugav ja huvitav protsess. V-Disain kuulab ära kliendi mõtted, mõtleb kaasa ning oskab pakkuda lahendust igasugusele ruumile igasuguses hoones. 

Lihtne paigaldada

Elu muutub; kui mitte palju, siis aeg-ajalt ikka. Meie garderoobisüsteemide eeliseks on paigaldamislihtsus, nii alguses kui ka hiljem (kui peaksid vajadused või ruum muutuma). Muud lahendused pole sageli nii paindlikud. Samuti on riiuli- ja korvsüsteemid palju kestvamad ja vajavad vähem hooldust, kui näiteks puitlahendused. 

Garderoobisüsteemid Lõuna-EestisKapp ei pea olema ainult riidekapp, vaid võib sisaldada peale jalanõude ja rõivaste ka muid tarbeid nagu ehted, tööriistad või vidinad. Garderoobisüsteem lubab süsteemselt mahutada ja ära panna mida iganes hing ihaldab.

Sobib ka retro või antiigi kõrvale

Nagu selle kuu eelmises postituses arutlesime, on Lõuna-Eesti ja Tartu piirkond täis huvitava hõnguga hooneid ja vanemaid eramuid. Sääraseid paiku on üle Eesti ja alati leidub neid, kes taastavad kodusid või isegi kontorihooneid omaaegset-moodi kujundusega. 

Ent on alati kohti, kus peab tegema ajastu mõttes kompromisse, tuua uut sisse. Garderoobikapid pole sellisel juhul kindlasti ohverdus, vaid täiendus

Antiik-kapp võib olla võluv, aga üldjuhul ei pruugi panipaigana täita majapidamise kõiki vajadusi. Hea võimalus kombineerida vana ja uus on kasutada mõlemat. 

Garderoobid Lõuna-Eestis
Tartu-kandi ja isegi kaugemate kohtade kogemusega oleme valmis igasuguse eripäraga hooneteks – liuguksi näiteks saab sobitada isegi ärklituppa. Viimistlusmaterjalide rohkus garanteerib ka, et sinu ruumi jaoks on õige disain kindlasti olemas.  

Garderoobid Lõuna-Eestis – kohalikest parimad

Tartust leiab kindla peale professionaalset teenust sisekujunduse jaoks. Garderoobi muretsemine ei pea olema suur mure, sest:
  • pakume abi ja kuulame su mõtteid
  • Garderoobisüsteeme on lihtne (ümber)paigaldada
  • Neid on võimalik disainida detailideni just sobivate vajaduste ja mulje jaoks
Kutsume taas, nagu ikka ja jälle, meie salongi Tartus Teguri 39 mööblikeskuses või võtma ühendust, kui tekkis huvi.