Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Kutse tutvuma I: liuguksed Lõuna-Eestis

17-Oct-2016
Liuguksed Lõuna-EestisEt leida sisedisaini maailmataset ei pea ilmtingimata minema välismaale või Tallinnasse. Oktoobrikuu pühendame omamoodi teavitamiseks, et Tartusse võib tulla otsima häid mõtteid interjööride kujunduseks. Heaks mõtteks võivad olla meie enda leivanumbrid, näiteks liuguksed.

Liuguksed Lõuna-Eestis on tasemel ning rohkete disainivõimalustega. Neile, kes otsivad kvaliteeti, midagi uut ja huvitavat, või kel pole lihtsalt põhja poole asja, on V-Disaini salongiuksed valla. 

Viimistlusmaterjale igale maitsele

Meie poolt pakutud EFEXON liuguste valikus on väga palju võimalusi, mille vahel mõelda. Kindlasti pole vaja eelistada vaoshoitumaid lahendusi, kui soovid hoopis intensiivseid toone või ebatavalist materjali. Kärtsuv värv pole ka ainuke valik, sama palju variante on ka tagasihoidlike ja lihtsamate seas. 

Tutvu viimistlusvõimalustega siin!


Liuguksed TartusMilleks on liugustega nii palju võimalusi? Sest nii ruumide eraldaja kui kapiuks on olulised elemendid sisekujunduses, millega rõhutada või maandada ükskõik millist muljet ruum tekitada võiks. Mööblit ei pea lihtsalt kokku ostma, vaid alati on võimalus luua midagi ainulaadset. 

Tunneme piirkonna eripärasid

Lõuna-Eestit ja Tartu-kanti iseloomustavad vanamoodsad agulid ja maapiirkonnad täis väärikaid talumajasid. Kuigi tegemist on modernse lahendusega, sobivad liuguksed ka vanematesse hoonetesse ja isegi kaldlaega ruumidesse või ärklituppa. Liuguste eeliseks on kindlasti ka ruumisäästlikkus, mis jätab muude heade mõtete jaoks veelgi ruumi.

Peegliga liuguksedLaiast materjalivalikust ei puudu ka võimalused, mis sobituvad hästi retrohõngu või veelgi vanema miljööga. Üdini stiilitruud elamist või isegi kontorit on võimatu luua, kui just tänapäevastest mugavustest lahti ei ütle. Liuguksed on ideaalne võimalus luua sild vana ja uue vahel.

Liuguksed Lõuna-Eestis – tule ja tutvu!

Meie salong asub Tartus, Teguri 39 aadressil asuvas mööblikeskuses. Meie töid ja rahuolevaid kliente leiab siitkandist ja ka mujalt, Tallinnani välja. Olgu su maja vana või uus, loo endale kappi või otsi avasse ust, liuguksed on sobiv lahendus, sest:
  • neid on võimalik disainida erinevate miljööde jaoks
  • neid saab sobitada ka eripäraste kujudega ruumidesse
  • need säästavad ruumi
Tekkis huvi? Tule Tartusse kohale või võta meiega ühendust!