Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Liuguks – 5 disainivõimalust

17-Aug-2016

Liuguks pole pelgalt praktiline lahendus garderoobidele, kappidele, või isegi ruumide eraldamiseks. Ei tasu unustada, et ka tarbeesemed võivad edastada ruumi kohta tähendust või kujundada ruumi muljet.  

On levinud arvamus, et tegemist on liiga tavalise, ametliku või modernse lahendusega, mis igasugusesse ruumi ei kõlba. Tegelikult saab kujundada neid täpselt enda soovide järgi, ükskõik kui vaoshoitult või omapäraselt.

Liuguks – 5 disainivõimalust

Viis näidet

Toome välja näiteid liugukse disainist, näitamaks, et piiriks saab siinkohal olla ainult kujutlusvõime.

 • Maitsekas melamiin
  Neile, kes eelistavad tagasihoidlikku, aga esinduslikku välimust, on melamiinplaat parim valik. Puidulaadne, metalne või ühtlane malbe toon on lihtne, aga sobiv valik igasugusele garderoobisüsteemile või kapile. Samuti on melamiin heaks lõuendiks erinevatele maitsekatele disainkleebistele.

 • Klassikaline klaas
  Klaaslahendus toob ruumi praktilisust peegli näol või stiili kaunite toonide ja dekoratsioonide abil. Värve on intensiivsetest pastelseteni, samuti on võimalik kasutada ka matti. Kaunistatud klaas võib omada klassikalisi mustreid või luua kunstipäraseid kujutisi, mis muudavad teie ruumi ainulaadseks.

 • Rustikaalne rotang
  Neile, kes eelistavad lihtsust, aga siiski ka erilisust, loob rotang maise ja õdusa õhkkonna. Puidust sirmilaadsest konstruktsioonist õhkab teist ajastut, sobitades selle tänapäevaga. Tegemist on ideaalse lahendusega, kui on soovi millegi teistsuguse järele, aga siiski jääda traditsiooniliseks.

 • Noobel nahk
  Nahkpaneel on luksuslik ja sensuaalne võimalus kaunistada oma buduaari või magamistoa panipaika. Filmitähtki sulgeks oma kauneimad rõivad taoliste uste taha. Nahk sobib ka formaalsesse ruumi, kuhu kuluks ära väike romantiline vimka. Sobib neile, kes soovivad midagi tõeliselt ainulaadset.

 • Boheemlaslik bambus
  Viimane pakutud lahendus on parim eklektilisele ja eksperimenteerivale inimesele. Bambus loob silla looduslikkuse ja modernsuse vahel, olles ideaalne neile, kes soovivad oma garderoobi või kapiga rõhutada maalähedust. Miks mitte kasutada linnakorterisse soojuse toomiseks või lihtsalt mõnes aedapääsevas ruumis?

Liuguks lubab loomingulisust

Toodud on vaid üürike ülevaade, tegelikkuses on võimalusi veelgi. Ruume disainides tasub olla teadlik kõigist oma valikutest. Sageli on meeldivaks üllatuseks, et kui palju neid leidub.

Uuri edasi meie kodulehelt!

DIsainkleebisega liuguks