Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Liuguksed – väga hea, peegel-liuguksed – suurepärane

07-Feb-2017 Liuguksed – väga hea, peegel-liuguksed – suurepäraneÜks korralik garderoobisüsteem sobib hästi nii esikusse kui magamistuppa. Mis seda veelgi täiustada võib, on peegel-liuguksed. Tegemist on ühega mitmest viimistlusvõimalusest, mida me pakume, ja ka sellel on palju plusse. Millised need siis on?

Nippe ja eeliseid

  • Võtavad vähem ruumi – suuri peegleid, millelt end tervenisti näha, pole sageli kuhugile panna. Silumisteks ja iludetailidega tegelemiseks kulub buduaaris väike peegel ära, aga et näha tervet välimust, pole vaja suureks peegliks leida eraldi seina või nurka, kui on olemas liuguks.
     
  • Suur peegel on riietust proovides kohustuslik. Peegel-liuguksed  on hea võimalus end näiteks tööl olles sättida, magamistoas uusi stiile proovida või visata esikus viimane pilk endale enne lahkumist.

  • Peegel-liuguksedAvardavad mitut moodi – kui ruumi jääb juurde, siis peeglite kasutamine rõhutab seda veelgi. Peegelseinad on vana nipp muutmaks tuba avaramaks, ja avarus on ka üks tänapäevase sisekujunduse üks märksõnasid. 

  • Rohkem valgust – peegel peegeldab ilmselgelt ju valgust. Eredat ja värsket muljet saab niimoodi veelgi võimendada ja ka kõige hämaramal õhtul püsib tuba kirkamana.

  • Kasuta omapärast lahendust – viimatises case study’s mainisime võimalust ümbritseda peegel-liugust suure stiilse raamiga nagu tavapeeglit või maali. Kes nii ambitsioonikaks ei soovi minna, võib kasutada kaunistamiseks näiteks disainkleebiseid või paigaldada peegel-liuguksed vaheldumisi mõne huvitava viimistlusega, kas või luua väiksem liikuv peegel liuguksele. 

  • Peegliga liuguksedPeegliga vaheuks? Kui sul on luksust omada walk-in garderoobi siis oleks kirsiks tordil peegel-liuguks, läbi mille enda isiklikku stiilimaailma sukelduda. Liuguks kui ruumide eraldaja on harvem nähtus, aga pakub sarnaseid eeliseid, mis ka ruumisäästval ja stiilsel garderoobil oleks. Näiteks vanni- või magamistoa uksena libisevat peeglit kasutada oleks trendikuse tipp. 

Peegel-liuguksed sobivad nii majapidamisse kui kontorisse 

Kui oled otsustanud, et nüüd tuleb tuppa liugustega garderoob, aga ei oska valida erinevate viimistlusvõimaluste vahel, siis peegel-liuguksed põhjendavad end igasuguses miljöös

Kui tahad disainiga eksperimenteerida, siis paku oma ideid salongile – mine sa tea, äkki annab isegi korraldada. 

Loe veel:
Liuguks – 5 disainivõimalust