Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Liuguste viimistlus: 3 võimalust peeglitega

29-Nov-2017 Erinevate liuguste viimistluste seas on üks praktilisemaid (ja klientide seas menukamaid valikuid) just peegel-liuguks. 2017. aasta sisustustrendide seas olid peegeluksed auväärt kohal, kuid tegemist on kindla peale igipõliselt moeka võimalusega oma ruumi kujundada. Kirjutame peegliga liuguste ideedest täna taas lähemalt.

Liuguste viimistlus: 3 võimalust peeglitega
 

Ideid välismaalt

Shelterness.com on populaarne sisustusportaal USAs, milles postitatakse igapäevaseid nippe ja ideid oma kodu ehk „varjualuse” (shelter ik) kujundamiseks. Teemaks on olnud ka peegeluksed ja sel aastal ilmus fotolugu, mis võttis kokku erinevad põnevad ideed nii peegel-liuguste, -lükanduste kui ka -kapiuste kohta.  

Millised on siis on need võimalused, millest säärast liuguste viimistlust valides mõelda võib?

1. Raamideta peegeluks 

Liuguste viimistlus: 3 võimalust peeglitegaKui sinu ruumis domineerib minimalistlik disain või soovid just mõnda tugevana mõjuvat kujunduselementi tasandada millegi kergemaga, siis raamideta liuguste viimistlus on ideaalne valik. 

Raamideta liuguste viimistlus koos peegliga on aga eriti õhuline ja tuba avardav. Ilma tugeva profiilita puuduvad peeglivaates segaja ja see loob kergemini illusiooni, et tuba on tegelikkusest palju suurem. 

2. Raamiga peegeluks

Traditsioonilisem valik liuguste viimistluste seas on valida mõni meelepärane profiil, millega peeglit raamida. Tüüpilisteks näideteks on siinkohal puitjad ja metalsemad toonid. Shelterness.com aga käib välja idee, mida oleme meiegi loonud – pildiraami.

Pildiraamiga peegel on kunstipärane ja trendikas, terve selline peegeluks aga on juba järgmine tase. Levinud valik on siinkohal mõni metalne ja filigraanne raam, aga alati on võimalik luua midagi muud, mis ruumi kujundusele vastaks.

Meie poolt loodud raamiga peegelukse ja muude huvitavate näidete kohta loe meie case study’st.

3. Üksik peegel-liuguks

Tavaliselt on kapil mitu liugust, et oleks igale kapinurgale hea ligipääs. Kui aga sul on üks ava näiteks walk-in garderoobi (või väiksem ruum kapisisu jaoks, mis mitut liugust ei põhjendaks) siis ka ühest liuguksest võib palju kasu olla nii ruumi säästmiseks kui ka põnevaks kujundamiseks.

Peida peegli taha enda saladusi või muuda oma magamistoa peegel mitut moodi praktiliseks, ainult ühe peegel-liuguksega. Siinile paigaldatuna liigub peegeluks mugavalt edasi-tagasi mööda seina. 

Liuguste viimistlus kui loominguline väljund

Peegel-liuguksedKuna lihtsalt on nii palju võimalusi, kuidas garderoobi (või ka ruumi) liugust kujundada, siis võib lasta fantaasial lennata

Peegel on vaid üks hea näide mitmest, aga särab teiste seas oma praktilisuse poolest. Ja kus mujal on parem koht peegli jaoks, kui mitte kapi enda juures, eriti veel küljes?

Shelterness.com poolt välja toodud ideid oleme meiegi klientidele loonud. Tutvu meie võimalustega ja unista julgelt, ehk oskame ka sinu jaoks luua lennukaid trende kätkeva garderoobi. 

Loe lisaks: „Liuguksed – väga hea, peegel-liuguksed – suurepärane