Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Liugustega garderoob optimeerib nii äri- kui eluruume

25-Sep-2018 Optimeerimine on üks neid tänapäevaseid märksõnu, mis on viimaste aastatega palju populaarsust kogunud. Optimeerimist rakendadatakse üha tihemini. Seda seejuures nii era- kui ärimaailmas. Ja põhjusega. Maksimaalselt optimaalne elu tähendab rohkem aega ja energiat, mis omakorda tähendab kvaliteetsemat elu. Liugustega garderoob mängib optimeerimisel suurt rolli.

Vaatame lähemalt, kuidas liugustega garderoob nii Sinu era- kui äriruumid paremaks muudab.

liugustega garderoob

Liugustega garderoob eluruumides

 • Rohkem ruumi. Nii tavaline kui liugustega garderoob kingib Sulle juurde ruumi, mida igaüks meist oma elukeskkonna maksimeerimiseks vajab. Seda nii esemete hoiustamiseks kui ka üldise vaba ruumi tarbeks. See pakub avarust ja vabamat hingamist, mis omakorda parendab meie elukvaliteeti, sest head mõtted ja energiad saavad paremini liikuda.

  Liugustega garderoobi saad Sa mahutada kõiksugused esemed, mida Sa igapäevaselt ei kasuta. Näiteks lauamängud, hooajalised esemed, sporditarbed jms.

 • Puhas ja esteetiline dekoor. Liuguksed on garderoobisüsteemi paigaldamisel kui kirss tordil, sest liugustega garderoob peidab kõiksugu kraami väga esteetilisel moel enda sisemusse ära! Liugustega garderoob võib olla ilma igasuguse probleemita osa sisedisainist ning lähtuda nii isiklikest eelistustest kui ka üleilmsetest trendidest.

  Lisaväärtus: liuguksed saab paigaldada ka nõnda, et keegi ei saa esimese hooga arugi, et tegemist on garderoobiga!

 • Puhas vaim ja paremad mõtted. Kui Sa oled kõiksugu esemed silma alt ära pannud, mida Sa igapäevaselt ei kasuta, siis jääb üle vaid puhas vaim ja paremad mõtted! Inglise keeles on ütlus: out of sight out of mind, mida võib ka siinkohal rakendada.

  Kui hooajalised esemed või sporditarbed Sul pidevalt silme ega tegemiste ees ei ole, siis on ka Sinu pea vaba tegelema paremate mõtetega. Tulemuseks on kvaliteetsem elu. Sama põhimõte nagu me juba ka esimeses punktis välja tõime.

Liugustega garderoob äriruumides

 • Tiimi riided ning jalatsid silma eest ära. Sügis-talvine periood toob palju pori, mida on võimalik tänu liugustega garderoobile aga osavalt vältida.

 • Kontoritarbed. Paiguta silme alt ära koopiapaber ning muud vajalikud bürootarbed. Kontorikraami on digitaliseerimisega küll üha vähem, kuid need võtavad siiski arvestatavat ruumi.

 • Muu vajalik kraam ja esemed. Igas kontoris peaks vähemalt mõni roheline taim olema, mis õhku puhastab ja tööks parema atmosfääri loob. Taimede eest tuleb ka hoolt kanda ja selleks vajalikke taimehooldusvahendeid ning ümberistutamise mulda tuleb kuskil hoida.

  Samuti vajavad silme alt ära panemist triikimislaud, ekstra kohvimasin (miks mitte), kohvipiimavaru, tagavaraarvutid, kontorimängud jms.

Milliseid liuguksi V-Disain pakub?

V-Disain pakub Sinu garderoobi süsteemidele kahe erineva kvaliteetbrändi liuguksi. Pea meeles, et liuguksi saab kasutada ka vaheseinte või ruumieraldajatena.
 1. Efexon liuguksed. Väga mugavad kasutada, kvaliteetsed ja vastupidavad. 
 2. Arina liuguksed on isikupärane ning kvaliteetne valik. 
NB! Oma garderoobisüsteemile liuguksi valides mõtle läbi kogu interjöör: nii selle tonaalsus kui kasutusvajadus. Kui Sul on küsimusi, siis võta kindlasti spetsialistidega ühendust.

PS! Kui Sa soovid isikupärasemat valikut, kui poes saadaval olev, siis pakub V-Disain selleks dekoratiivkleebiseid. Siinkohal saad Sa fantaasia täielikult lendu lasta ning kujundada oma uue liugustega garderoobi just selliselt nagu Sina seda soovid!

Soovid uut liugustega garderoobi? Võta meiega ühendust!