Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Liugustega kapid mahutavad kõike, mida kodus vaja läheb

30-Mar-2016

Kõige sagedamini kasutatakse liugustega kappe garderoobides, kuid erinevaid sahtleid, korve ja riiuleid kombineerides võib neisse mahutada ka kodumasinad, koristustarvikud, vaba aja veetmise vahendid, arhiivi, toiduainete tagavarad ja palju muud.

Liugustega kapid – ühtaegu säästlikud ja mugavad

Liugustega kapid on Eesti kodudes saavutanud suure populaarsuse, sest võtavad vähe ruumi, aga välja näevad väga elegantsed. Samuti on liugustega kapid ääretult paindlikud nii sisu komplekteerimise kui disaini osas. Kasutame riidekappide valmistamisel rohkem kui 30 toonis melamiinplaate, lisavõimalusena saab uksi kaunistada unikaalsete dekoratiivkleebis­tega. Anname oma kappidele kaheaastase garantii. Loe lähemalt siit!

Liugustega kapidLiugustega kapid

Liugustega garderoobikapp

Mõned põhireeglid:

  • Arvesta liuguste jaoks umbes 10 cm kapi sügavusest, siis ei jää sahtlid ja korvid uste liikumisel ette.
  • Ukse laius on maksimaalselt 180 cm, enamasti tehakse uksed 70-100 cm laiused.
  • Ukse kõrgus on maksimaalselt 320 cm, tavaliselt 200-270 cm.
  • Eelistada tuleks metallist kuullaagritega rattaid, sest rattad on kõige kiiremini kuluv osa liuguste juures ning sellepärast peaksid need olema võimalikult kõrge kvaliteediga.
  • Vali ustele pehme sulgumise süsteem.
  • Kapi külgede ja uste disainimisel lase mõte lendama! Tänapäeval on kujunduse võimalusi palju, erinevad materjalid võimaldavad ka mõistliku rahaga saavutada efektse tulemuse.
  • Kapi vaheseinad ja riiulid, mis jäävad esmapilgul märkamatuks, tasub teha odavamast, ent vastupidavast materjalist, milleks tavaliselt on valge melamiinplaat.

Rohkem infot liuguste kohta ja riidekappide kohta.

Univeraalne kapp

Liugustega kapid

Väiksemas korteris, eriti sellises, kus eraldi panipaika ette pole nähtud, peab kapi planeerima selliselt, et see mahutaks ära ka muud majapidamises vaja minevad esemed.

Kui korteris on avar esik, siis on mugav ehitada sinna suurem kapp, kus saaks hoida üleriideid, salle-mütse-kindaid, jalanõusid, aga ka koristusvahendeid (tolmuimeja, harjad-mopid, põrandapesuämber, puhastusained), triikimislauda, pesukuivatusresti jms.

Esikukapp on parim koht selliste asjade jaoks, mida kasutatakse väljaspool korterit: suusad, uisud, rula, reketid, õnged jms.

Kui sul on kombeks poes käies osta korraga suurem hulk kaupa, siis peab kuskil olema koht, kus hoitakse tagavarasid – kuivaineid, õllekaste, mahlapakke, veepudeleid jne.

Teeme sulle just niisugused liugustega kapid, mida vajad, võta ühendust