Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Lükanduksed Tartus: moodne ja eneseteadlik valik

10-Jul-2018 Ärksameelsus on üks neid moodsaid märksõnu, mis meie kõigi elusid vähemal või rohkemal määral mõjutab ja juhib. Vaimne heaolu on vaieldamatult äärmiselt oluline. Kuid sama tähtis on ka füüsiline õhkkond, milles me toimetame. Ja selleks on peamiselt meie kodu ja töökeskkond. Kui viimast väga palju mõjutada ei saa, siis kodu on küll meie kõigi endi kätes. Lükanduksed Tartus on kindlasti üks huvitav nüanss, millele tasuks tähelepanu pöörata. 

Lükanduksed Tartus: moodne ja eneseteadlik valik

Lükanduksi iseloomustavad kolm peamist märksõna, millel on meie elude kvaliteedi juures märkimisväärne roll kanda: elegantsus, dekoratiivsus ja ruumisäästlikkus. Vaatame neid kolme ka veidi lähemalt. 

  • Ruumisäästlikkus. Lükanduksed on suurepärane valik just neis kodudes või äripindade puhul, kus ruumiga just kilgata ei ole. Kuna lükanduksed ei toetu hingedele ja need avanevad vasakule-paremale, siis ei röövi need ka väärtuslikku pinda Sinu hubases kodus. Lükanduksed on hea lahendus ka siis, kui Sa soovid omavahel ühendada kaks ruumi, nt köögi ja söögitoa. Või kahe lapse toad, et nad saaksid koos aega veeta ja samas privaatsust nautida (kui selleks soovi on). 

  • Elegantsus. Lisaks funktsionaalsusele lisavad lükanduksed Sinu kodule ka kübekese glamuuri ja stiili, mida tavalised uksed nii hästi ei võimalda. Kui Sa kasutad kahe ruumi vahel lükanduksi, nagu eelmises punktis mainitud, annab see tervele Sinu kodule juurde avarust. Köögi ja söögitoa vahelised lükanduksed (või söögitoa ja elutoa) teevad Sinu külaliste liikumise vabaks ja sunnituks. Lükanduksed muudavad Sinu kodu läbimõelduks. Lükanduksed muudavad Sinu kodu ka väga prestiižseks. Klaasist lükanduksed lasevad naturaalsel valguses Sinu kodus mängida, muutes seda seeläbi soojaks ja sõbralikuks. 

  • Dekoratiivsus. Olenevalt lükanduste stiilist lisavad need Sinu kodule juurde palju värvikust ja iseloomu või kannavad hoopis minimalistlikku tonaalsust. Tegemist võib olla huvitavate mustrite ja värvidega, kuid ka kuju ja materjalidega. 
Lükanduksed Tartus

NB! Ekstra väärtuseks on veel see, et lükanduksed on väga energiasäästlikud. Sa saad sügis-talvisel perioodil lükanduste abil oma tubade temperatuuri reguleerida ja küttearvetelt kokku hoida.

Loe lisaks: klaasist lükanduste puhastamine, riidekappide lükandustest ja vaata, millest sõltuvad lükanduste hinnad.

Lükanduksed Tartus ootavad Sind! Tule tutvu valikuga või kirjuta meile oma soovist.