Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Lükandustega riidekapid – hea lõuend disainkleebistele

26-Sep-2016
Lükanduksega riidekapidKunagi ammu võis ainulaadse riidekapi muretsemine tähendada koostööd meistriga, kelle käe all valmis ostja juhiste järgi midagi erilist. Tänapäev polegi võib-olla nii erinev, ka nüüd saab klient pakkuda mõtteid ning otsustada disainimisel väga palju.

Lükandustega riidekapid on oma suure materjalide, toonide ja kaunistuste valiku poolest üsna universaalne lahendus, mida võib sobitada ükskõik millisesse miljöösse. Mis aga veelgi võimalusi laiendab, on disainkleebised.

Lükandustega riidekapid igale maitsele ja vajadusele

Lükandukse viimistluse jaoks valitud õige materjal loob baasi sellele muljele, mida riidekapp rõhutada võiks. Disainkleebis võib sel puhul olla täpiks „i” peal. 

Nimeta vaid ruum ning selle jaoks on midagi sobivat kindlasti olemas, nagu näiteks:
  • Lastetuba – miks mitte lõbustada pere väiksemaid mõne tegelase või loomaga, kes riidekapi pealt nende toimetusi vaatab? Kindlasti muudaks see hõlpsasti toa ka sõbralikumaks ja isikupärasemaks.
  • Kontor – säilita formaalsus, samal ajal too soojust ja värvi näiteks mõne looduspildi- või motiiviga. Riidekapp on sageli üks esimesi asju, mida iga siseneja näeb. Taolised detailid täiendavad ametikoha muljet palju, samal ajal mitte domineerides.
  • Magamistuba – kaunid ja kunstipärased mustrid rõhutavad rahulikku meeleolu, mis kindlasti puhkamist meeldivamaks muudavad. Magamistoa riidekapp on sageli ka kõige olulisem panipaik terves majas, mida saab huvitavate disainkleebistega välja tuua. 
  • Esik – üllata oma külalisi ja muuda hommikuti kodust lahkumine rõõmsamaks mõne maitseka dekoratsiooniga. Õiemotiivid on ühed levinumad lahendused, kuid alati saab veelgi isikupärasemalt.
Need on ainult mõned ideed, võimalusi on tegelikkuses väga palju. Iga tuju ja mulje jaoks on midagi sobivat.

Tutvu disainkleebiste kataloogiga siin!

Disainkleebis pole lihtsalt kleebis

Disainkleebised lükanduksele
Lükandustega riidekapid n-ö lõuendina kasutamiseks on vaid üks võimalus oma kodu või kontorit kaunistada. Kleebiseid saab kasutada erinevatel pindadel, seintest lagedeni, klaasist melamiinini. Ainsad pinnad, mis kleebist vastu ei võta, on viimistlemata puit, tapeet, ökovärvitud või poorsed seinad. 

Ka lükandustega riidekapid võivad olla kunstilise ja esteetilise meele väljendus, mitte lihtsalt panipaik. Disainkleebised toetavad seda rakendust veelgi. 

Praktilisi ja kauneid lahendusi on meil veel, tule tutvu!