Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Lükandustega riidekapid mahutavad kõik teie rõivad ja hoiustamist vajavad esemed

21-Oct-2015

Kas teie kodus või kontoris on vähe ruumi asjade hoidmiseks, riideid on väiksest kapist raske üles leida või on need kokkusurumise järel kortsunud? Ehk olete juba ammu unistanud uuest garderoobist, kuid pole olnud mahti selle tellimisega tegeleda? Järgnevalt oleme kirja pannud 3 pidepunkti, mis on abiks just teie koju sobiva riidekapi valikuks.

Kuhu uus garderoob paigutada?

Lükandustega riidekapid

Lükandustega riidekapid sobivad hästi nii esikusse, koridori kui ka erinevatesse tubadesse. Et uuest kapist maksimum võtta, on levinud lahendus, kus garderoobisüsteem on maast laeni ja katab ühe terve seina. 

Stuudiokorteris või suuremas ruumis on lükandustega riidekapp ka heaks ruumijagajaks ning kui sinna juurde lisada veel elegantsed just teie maitse järgi valitud lükanduksed, on tulemuseks stiilne ja praktiline sisekujunduse element.

Mida uues lükandustega riidekapis hoiustada soovite?

Garderoobisüsteem ei pea olema pelgalt vaid rõivaste ja jalanõude jaoks, seal on võimalik ladustada ka tekke-patju, kotte, kohvreid, laste mänguasju, majapidamistarbeid ja palju muud. Kas pole mitte mugav ja praktiline, kui kõik mitte igapäevaselt tarvitatavad esemed garderoobi eest ära panna saate?

Vastavalt sellele, mida kõike garderoobis hoida soovite, pange paika kapi mõõdud ja valige selle sisemus. Kas teil on vaja rohkem riiuleid, sahtleid, korve, stangesid või muid lahendusi? Kui teil on palju salle või lipsusid, saame ka nende paigutamiseks spetsiaalse koha luua. Kui te pole oma soovides päris kindel, võtke ühendust ja leiame koos parima lahenduse.

Millise välimusega riidekappi eelistate?

Garderoob valmistatakse puitplaadist, mille pind on kaetud värvilise või puidumustrilise melamiinpaberi kihiga. See puidutööstuses enamlevinud lahendus on hõlpsalt hooldatav ja hinnaklassist soodne ning valikus on üle 30 erineva tooni.

Mis ruumikujunduses enim välja paistab, on aga kapi liuguksed. Kas eelistad tagahoidlikke puidutooni või hoopis silmatorkavaid mustrilisi lahendusi? Võibolla teha asjade leidmise lihtsustamiseks uksed hoopis läbipaistvad või kasutada mugavaks riietumiseks peegleid?

Praktilised ja elegantsed lükandustega riidekapid valmivad täpselt teie soovide järgi, laske vaid oma fantaasial lennata!