Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Lükandustega riidekapid sobivad ka lastetuppa

16-Aug-2017 Liuguste või lükandustega riidekapid on moekaks ja praktiliseks valikuks igasuguses ruumis. Lastetoa panipaiga planeerimine on katsumus omaette, sest tähtis on leida lahendus, mis oleks lihtne ja turvaline kasutada. Kvaliteetse garderoobisüsteemi ja lükandustega on võimalik luua lastetoale kapp, mis on ühteaegu kasutajasõbralik ja ilus vaadata

Lükandustega riidekapid sobivad ka lastetuppa

Miks valida lükandustega riidekapid?

Lapsele on oluline leida midagi, mis talle meeldiks. Lükandustega riidekapid on jätkuvalt populaarne valik panipaiga loomiseks just lastele, kuna suurest ukseviimistluste valikust on alati võimalik leida midagi lahedat.

Mõned näited sobivatest viimistlustest:
  • Peegeluks– maast laeni peegel võib igaühele ära kuluda, noore inimese jaoks veel eriti. Saadaval on ka erinevad värvitoonid.
  • Heleroheline melamiin – kui toas on palju kirkaid ja lapselikke toone, sobib sinna ka üks sobiv lükanduks.
  • Tekstiilpaneel – sobilik pehmema ja malbema disainiga lastetuppa. 
  • Bambus – seiklejast või loodust fännava noore jaoks igati sobiv valik.
Sellega aga valik ei piirdu. Salongiga on alati võimalik midagi koos mõelda ja sobivat leida. Lastetoale mõeldes võib vabalt lasta kujutlusvõimel lennata.

Loe lisaks: „EFEXON liuguksed – 6 trendikat viimistlusvõimalust” 

Idee: lisa lükanduksed hiljem

Kapid võivad olla teatavaks ohuks lastele, mida peaks lastetuba planeerides ikka silmas pidama. Kui sinu perre saabub varsti uus ilmakodanik või lihtsalt mõtled kuni viieaastase lapse jaoks panipaiga loomisest, siis on tark plaan alustada lihtsalt korvidest, riiulitest ja sahtlitest. Miks?
  • Avatud kapp on alati ligipääsetav – lapsega tegeledes (või kui ta juba oskab ise asju otsida) on vajalikke asju kergem leida.
  • Avatud kapp on väikelapsele turvalisem – kuigi lükanduksed liiguvad ohutult kulub ettevaatlikkus alati ära. 
  • Disaini sobiv lükanduks hiljem – kui laps on juba küllalt vana, et ise enda kapiga tegeleda ja tal on ka meelepärane stiil tekkimas. 
Lapse kasvamine tähendab vajaduste ja ootuste järk-järgulist muutumist. Lükandustega riidekapid on ka hiljem kergesti ümberkujundatavad, isegi kui stiil muutub või näiteks sahtel liiga väikeseks jääb.

Tutvu erinevate võimalustega veel: „Lükandustega riidekapid – hea lõuend disainkleebistele