Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Mida kõike mahutavad Elfa riiulisüsteemid?

20-Sep-2016 Kapp pole enam ammu koht, kuhu ainult riideid panna. Muid esemeid ei pea isegi enam kilekotiga kapinurka viskama. Praktilised riiulisüsteemid annavad panipaigale ükskõik millise funktsiooni, tavalisest rõivagarderoobist mahuka varustushoiuni. 
 
Mida kõike mahutavad Elfa riiulisüsteemid?Mida kõike mahutavad Elfa riiulisüsteemid?
 

Võimalusi kui palju

Elfa riiulisüsteemid on jätkuvalt kvaliteedistandardiks garderoobide ja kappide tootmisel. Järgneb (kindlasti mitte lõplik) nimekiri võimalustest, milleks neid kasutada.
  • Rõivad – eri tüüpi rõivaste jaoks on võimalik kasutada toru, korvi ja riiulit. 

  • Linad, linikud, rätikud – taas ilmselge, aga siinkohal tasub mõelda, et panipaik ei pea olema ainult magamistoas, vaid kus iganes erinevaid riidest esemeid vaja läheb. Oma lihtsuses ja ruumisäästlikkuses on neid võimalik planeerida pea igas suuruses ruumi.

  • Raamatud, albumid – sageli eelistatakse riiulisüsteemiga kappi panna nn “kohvilauaraamatuid”, populaarteaduslikke teoseid või fotoalbumeid, et neid oleks näiteks elutoas lihtne võtta ja külalistele näidata. Alati võib endale ka disainida raamatukogukapi, mida justkui horisontaalse laekana sulgeda saab.

  • Plaadid, DVD-d, Blu-Ray-d – loo endale stiilne ja täiesti oma fonoteek ja filmiraamatukogu näiteks elutuppa kodukino- ja helisüsteemi kõrvale. Suurt kappi ei pruugi niimoodi täita, kuid sobib edeva lahendusena ka üheks sektsiooniks. 

  • Jalatsid, kingad – esikukapis on ruum jalanõude jaoks kohustuslik, miks mitte ka mujal? Olenevalt aastaajast võib olla vajadust saapaid eest ära panna või näiteks hoida peokingi pidurõivaste lähedal. 

  • Tööriistad ja -vahendid – Põhja-Ameerikas on levinud näiteks eramute keldrites, kunkudes või garaažides asuvad tööruumid või pesuköögid, kus riiulisüsteemid taas kasulikud olla saavad. Organiseeritud süsteemis on lihtne leida täpselt seda, mida vajad, olgu selleks niit-nõel, haamer-nael või pesuvahendid. 

  • Sporditarbed – kui tahta organiseerida rõivaid-jalatseid ja muid vastavalt kasutusvaldkonnale, näiteks trenniasju eraldi kuhugile panna, on riiulisüsteemid taas ideaalsed selleks. 

  • Elektroonika – ka helisüsteemi või televiisori võib vabalt kappi komplekteerida, et neid uste taha peita, kui pidu läbi või öö käes. Kui peres on lapsi või loomi, ei pääse nad ka nii kergelt ligi. Veel üks võimalus on riiulist luua stepsliga enda nutiseadmete jaoks laadimisjaam.

Riiulisüsteemid milleks iganes soovid

Too oma mõtted ja soovid meile ning leiame võimaluse nende teostamiseks. Elfa riiulisüsteemidega võib vabalt lasta kujutlusvõimel lennata.

Tekkis huvi või küsimusi, võta meiega ühendust!