Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Miks on riidekappide valmistamine parem kui valmiskapi ostmine?

25-May-2016

Kui oled riidekapi ostmisele mõelnud, siis tuleb sulle ilmselt tuttav ette see olukord, kus jalutad mööblipoes edasi-tagasi, aga iga müügil oleva kapi juures on midagi, mis ei sobi – kas on ta liiga suur või liiga väike, ebapraktilise sisuga, täiesti vale tooni jne. Just sel põhjusel eelistavad paljud lasta riidekapi teha täiesti enda soovide järgi.

Sinu soovid, meie lahendused

Riidekappide valmistamine

Riidekappide valmistamine algab sellest, et me kuulame ära sinu soovid ja joonistame üles kapi, mis võiks neile vastata. Seda joonist täiustame seni, kuni oled kindel, et see ja just see on kapp, mis sulle meeldib.

Riidekappide valmistamiseks kasutame 16, 18 või 22 mm paksust melamiinplaati, mis on mööbli­tööstuses enim kasutatav materjal, kuna näeb hea välja ning on hinna poolest soodne. Lisaks klassikalist puidupinda meenutavatele melamiinkattematerjalidele on meie valikus ka julgemaid ja moodsamaid toone, täielikku valikut näed siit.

Kapi liuguksed võid lasta katta eri toonides peegliga, deco klaasiga, dekoratiivklaasiga, spooniga, bambusega, rotingiga, nahaga või tekstiiliga. 

Liuguste alumiiniumist raamid on kvaliteetsed, sulguvad vaikselt ning need võib värvida soovitud tooni: matt hõbe, pronks, tume kuld, tamm, venge, šampanja, vaher, kirss ja pöök.

Aga kui ma ei tea, millist kappi ma tahan?

Riidekapi korvsüsteemid

Me oleme ka sellele mõelnud ning joonistanud üles kuus põhimudelit, mida saab kohendada ruumi mõõtudele vastavalt, samuti valida viimistlusmaterjali. Mudeleid näed siit: http://www.v-disain.ee/riidekapid.

Kui sa pole kindel, milline kapisisu sulle sobib, siis soovitame valida Elfa riiulisüsteemi. Elfa on väga võimalusterohke ja paindlik süsteem, mille juures on kerge muuta riiulite kõrgust ja laiust, vahetada väiksemad korvid suuremateks või vastupidi, asendada ühe elemendi teisega.

Ideede leidmiseks vaata meie varasemaid töid.

Riidekappide valmistamine võtab meil aega viis nädalat, sellele lisandub jooniste tegemisele ja materjali valimisele kuluv aeg. Ent kui mõtled sellele, et eritellimusel valmistatud riidekapp on tõepoolest see õige ning peab kaua vastu, siis väärib see ju väikest ootamist!

Küsi personaalselt pakkumist!