Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Miks valida kontorisse või esindusse eritellimusmööbel?

07-Dec-2017 Eritellimusmööbel võimaldab realiseerida huvitavaid sisustusideid. Kindlasti tasub seda võimalust kasutada kujundades oma ettevõtte esindust või kontoriruume. V-Disain on edukalt loonud sobivaid lahendusi ettevõtetele ja isegi meisterdanud sisustust, mis disainiti firmabrändi silmas pidades. Loe eritellimusmööbli võimalustest lähemalt!
 

Eritellimusmööbel esinduses, kaupluses või salongis

Vitriinkapid või nagid rõivaste väljapanekuks on levinud lahendus, mida erinevates kauplustes kasutatakse. Esinduste ja salongide sisustus on sageli lihtsalt esinduslikumat laadi. Aga kui kunagi oli brändile vastav sisekujundus ainult USA suurkorporatsioonide teema, siis tänapäeval kohtab üha rohkem ka väiksemaid ettevõtteid, mis kasutavad iseloomulikku kujundust, nt kohvi- ja raamatupoed.

Eritellimusmööblit oma ettevõtte esinduse jaoks planeerida on tegelikult lihtne. Alustada võib kas või värvidest – millised neist domineerivad logol, veebilehel, turundusmaterjalides? Vastava tooni järgi võib kergelt luua panipaigad, riiulid, letid jm. Siinkohal tuleb vaid leida mööblivalmistaja, kes selliste soovidega arvestab.

Järgmine tase on sümboolika ja brändi integreerimine ja kasutamine mööbli kujunduses. Sellisel juhul on vaja lisaks kvaliteetse mööbli pakkujale ka disaineri või sisearhitekti silma. V-Disain on koostöös sisearhitekt Irene Roosiga loonud sellise sisustuse Solarise keskuses avatud pesukauplusele Mees.

Solaris keskus Pesupood Mees
 

Ühtse kujundusega kontor jätab hea mulje

Täielikult firma spetsiifikat ja brändi kandva kujundusega kontorid on tõusev trend, kuigi pigem eelistatakse lihtsalt komplekte ja kindlast valikust võetud sisustust. Läinud on aga ajad, mil kapi ja laua sai oma kabineti jaoks sealt, kust üle jäi, või lihtsalt hulgi kontorimööblit kokku ostma pidi.

Ettevõtted panustavad üha enam valimaks just eritellimusmööblit. Näiteks on sul seinal firma logo ja soovid sisustust, mis moodustaks sellega loomuliku koosluse. Juba garderoob võib külalisi tervitada firmavärvides ja sarnane joon võib korduda ka ülejäänud sisustuses. Tasub aga olla tähelepanelik, kuna liiga monotoonne valik võib mõjutada töötajate produktiivsust.

Eritellimusmööbel
 

5 nippi kontori brändimiseks

Eritellimusmööbli kasutamine on vaid üks samm brändida oma tööruume, mille puhul on tarvilik planeerida ja ideid arendada. Lucidpress.com on toonud kokku viis mõttekohta, millele kindlasti sel puhul tähelepanu pöörata.
  1. Defineeri oma brändi väärtused – palu näiteks enda tiimil kirjeldada oma ettevõtet ja kliente viie omadussõnaga. Kas on võimalik kuidagi neid sisustuse ja kujunduse kaudu ka väljendada?
  2. Erista alad töötajatele ja külalistele – nii alluv kui ka klient näevad ettevõtet erinevalt, jäta produktiivsust tõstvad kujunduselemendid esimestele ja turundavad teistele. 
  3. Keskendu võtmekohtadele – leia kontoriruumis turundamise jaoks koht, mis saab enim tähelepanu, näiteks eesruum või valvelaud. Töötaja motiveerimiseks näiteks puhkeruum või -nurk. 
  4. Näita enda tooteid või demonstreeri oma töid – kui kliendil on käeulatuses mõni sinu toode või võimalus uurida sinu edulugu, aitab see tekitada usaldusväärsust. 
  5. Märka värve – nagu eelpool mainitud. Samas kui brändivärvid on liiga intensiivsed, leia mõni lähedane toon või lähtu lihtsalt emotsioonist mida soovid rõhutada. NB! Lihtsad valged seinad võivad loovust pärssida.
Loe lisaks: „Eritellimusmööbel võib sobivalt täita tühimikku garderoobi kõrval