Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Millised on erinevad liuguste profiilid ja kuhu need sobivad?

28-Apr-2017 Liuguste profiilid võivad tunduda nagu detail, millesse garderoobi planeerides oluliselt süvenema ei pea. Disainis on aga oluline meeles pidada, et detailid loovad terviku. Mis on liuguste profiilide üldine erinevus ja mida täpselt tähendab ühe kindla profiili valimine?

Millised on erinevad liuguste profiilid ja kuhu need sobivad?

Kaks peamist võimalust

Meie lipulaeva EFEXONi poolt pakutud liuguste profiilide puhul jaguneb on üks oluline valik kas:
  • Raamitud – konstruktsiooni raam jääb nähtavale.
  • Raamimata – konstruktsiooni raam on peidetud.
Liuguste profiilidOtsene erinevus raamitud uste juures seisneb kasutamises, kuna raam võimaldab olla kinnihaarates ka ukse avaja. Suuremat rolli mängib aga raamitud või raamimata ukse valik disainiaspektist.

Ukse raam on võimalus ukse piiri täpsemalt visuaalselt määratleda. Raamitud uks sobib ühtlast tooniga uksele aktsendiks, kuid võib peegelukse puhul lausa hädavajalik olla, et peegli asend toas illusoorsust ei põhjustaks.

Raamimata võib jätta ukse, millel on juba peal muster või mõni muu kujundus. Ümbrusest selgelt eristuvale uksele siiski raami soovides, võib valida erinevate värvide vahel, mis liugukse välimusega kena koosluse moodustab. Ukse kasutamist valik aga ei muuda – avaneb, sulgub ja säästab ruumi nagu ikka.

Mis on alumiiniumprofiili võimalused?

Profiili valik võib kujundada viimistluse valikut. Alumiiniumist EFEXON Aleco profiilid on võimalikud iga viimistlusega. Metalsed toonid võivad eelkõige aga olla sobilikud mõne puiduse ja tagasihoidlikuma melamiinpaneeliga. Ka esindusliku spooni võib sobivalt nendega raamida.

Alumiiniumi valikuvõimalusi laiendab aga EFEXON Exclusive, mis pakub peale metalsete toonide ka puidusarnast välimust. Kui kiiskav metall mõne maisema viimistlusega päris ei istu, siis võimaldab näiteks kirsi- või pöögitoonides profiil siduda garderoobisüsteemi disaini ühtsemaks tervikuks.

Loe lisaks: „EFEXON liuguksed – 6 trendikat viimistlusvõimalust
Millised liuguste profiilid siis valida?

Võimalusi on veel mitmeid, kuid kõige parema lõpptulemuse saab siis, kui mõelda tervikust. Garderoobisüsteemi ei pea lihtsalt pildi ja mõõtude järgi tellima – liuguste profiilid ja viimistluse, garderoobi sisu ja paljud muud võimalused saab kokku leppida arutluse käigus.

Oleme igati valmis klientidega koos täiuslikku garderoobi looma – võta meiega vaid ühendust!