Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Mis teeb Elfa garderoobid eriliseks?

18-Sep-2017 Elfa garderoobid ja süsteemid on märksõnad, mida ikka ja jälle õhku viskame, ja selle taga on rohkem kui lihtsalt turundussoov. 2018. aastal saab Elfa bränd 80-aastaseks (!) Toome täna välja põnevaid fakte ja põhjuseid, miks usaldame Elfa süsteeme meie loodud garderoobidesse.

Mis teeb Elfa garderoobid eriliseks?
 

Miks valida Elfa?

V-Disain on Elfa süsteemide ametlik edasimüüja Eestis. Võime luua sulle meelepärase garderoobi ja sul on võimalus valida endale sobivad detailid Elfalt, millega loodud panipaik ka täita. Meie jätkuva koostöö on tinginud järgnevad faktid:
 • Aastakümnete pikkune edulugu – Elfa rajati Rootsis aastal 1948 ja oli paari aasta järel üks korvsahtlite populariseerijaid. Nüüdseks on Elfast saanud globaalselt tuntud ettevõte. 
 • Loodussõbralik disain – Elfa kasutab kõigi toodete loomisel keskkonda säästvaid materjale ja meetodeid, nagu näiteks:
  • kasutatud värvid on mürgivabast polüesterpulbrist,
  • tootmisest tulnud soojus suunatakse tehaste soojustamisesse,
  • kasutamata materjal suunatakse taaskäitlusesse.
 • Rohkem ruumi ja funktsioone – Elfa uhkuseks on võimalikult suure hulga esemete praktiline mahutamine ka väikese ruumi peale. Olgu panipaigaks saadaval väike nurk või terve garderoobituba, sobiva lahenduse leiab kindla peale. 
 • Uute võimaluste leidmine – Elfa garderoobid täiustuvad regulaarselt koos uute korvi-, riiuli- ja sahtlilahendustega. Sellest võib osa ka saada juba olemasoleva garderoobiga, kuna detailid on alati vahetatavad. 
 • Tuntud bränd disainivaldkonnas – kiire otsinguga leiab sadu vasteid erinevatest sellega seonduvatest näidetest ja nippidest kujundusajakirjades ja -portaalides, või keskkondades nagu Pinterest. 
 • 10-aastane garantii korv- ja garderoobisüsteemidel – sinu jaoks loodud garderoobi sisus võib kindel olla, sest Elfa toodetega käib kaasas pikk garantii. 
Elfa garderoobidSkandinaavia kvaliteeti tasub usaldada, mida oleme meie (ning ka meie kliendid) teinud juba aastaid. 

Vali Elfa garderoobid meilt!

Kuidas saada endale isikliku maitsemeele järgi loodud ja täiesti oma Elfa garderoobi? – Külasta meie salongi! Võime sulle näiteid demonstreerida ja võid ka oma käega proovida erinevaid korve ja riiuleid kasutada. 

Meie eesmärk on pakkuda parimaid garderoobe ja Elfa on seda ka võimaldanud.

Loe lisaks: „Elfa garderoobid – kaubamärk, mida usaldada