Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Paiguta garderoobi riiulid nutikalt ja loo enda koju hea atmosfäär

21-May-2018 Nagu me teame, siis peitub kurat pisiasjades. Kui Sa ehitad parasjagu oma uut kodu või renoveerid vana, siis tasub mõelda läbi ka kõige väiksemad detailid. Sest pusletükid, nagu köök, diivan, lambilühter, garderoob jne, moodustavad kokku ühtse terviku. Ja see harmoonia mõjutab igapäevaselt terve Sinu pere heaolu, sest rolli mängivad nii mööblitükkide praktilised kui ka esteetilised väärtused.

Üks oluline mosaiigitükk, mida tasuks kindlasti arvesse võtta, on garderoobi riiulid. V-Disain pakub ses osas erinevaid materjale ja põnevaid lahendusi. 
 


Ilus ja korras kodu teeb õnnelikuks

Võib esmapilgul kõlada küll veidralt, kuid garderoobidel on kanda väga oluline roll pererahva õnnelikkuse ja rahulolu loomisel. Hoolega läbimõeldud ning õigesti paigutatud garderoobi riiulite paigutus lihtsustab pere igapäevaseid toimetamisi (spordi- ja hobitarvikud on õiges kohas ning kergesti leitavad, puhas pesu ja suveriided omas kohas jne) ning loob seeläbi lisaaega ja -energiat (enam ei pea raiskama asjatult aega asjade otsimise peale, närvirakud jäävad kulutamata ja pere naeratab rohkem). Lisaks on korras garderoob ka silmale ilus vaadata.

Lõpp-tulemusena võidavad kõik, sest nüüd on kõigil palju rohkem koosveetmise aega ning terve pere on õnnelikum! Multifunktsionaalsed garderoobi riiulid

Garderoobi riiulid täidavad majapidamises funktsionaalset rolli, see on siililegi selge. Kastist väljapoole tasuks siin piiluda aga ses suhtes, et riiulid ei pea täitma vaid rõivaste, jalatsite ja käterätikute majutamise eesmärki. Miks mitte kasutada garderoobi ära ka sisekujunduses? Vali riiulite materjal vastavalt oma kodu interjöörile ja olemasolevatele materjalidele.

Selleks pakub V-Disain erinevaid lahendusi:

Kõiki eelpool mainitud materjale saab omavahel vastavalt soovile ja vajadusele kombineerida. Tulemus on mõnusalt eklektiline ja isikupärane!


Kuidas garderoobi riiuleid veel nutikalt ära kasutada?

  • Garaaž. Elfa riiulisüsteeme kasutades saad Sa kõiksuguse kola oma garaažis ära sorteerida ning süsteemselt seintele riputada. 
  • Lastetuba. Mänguasjad, rõivad, trenni- ja kooliasjad saavad endale päris oma koha ning lapsed õpivad korda pidama. 
  • Hobituba. Kui Sulle meeldib käsitööga tegeleda, saad Sa oma mustmiljon nööpi selleks ettenähtud korvidesse paigutada. Ruumi tekib rohkem ruumi meisterdamiseks, mis loob omakorda loovama atmosfääri. 
  • Köök. Paiguta nutikalt silma eest ära maitseained, potid-pannid, nõud ja köögitehnika, et oleks ruumi söögi tegemisele. 
  • Aiahütt. Aiatööriistad, mullakotid, kõblad ja voolikud. Kõigel on nüüd oma koht!
  • Suvila panipaik. Pane oma grillimisvardad kindlasse kohta, et need jaanipäeval lihtne üles oleks leida. 
Elfa süsteemid on hea lahendus, sest neid saab vastavalt vajadusele, maitseelistuste muutumisele või niisama vahelduse mõttes kerge vaevaga ümber paigutada. Loe täpsemalt!

Meie eesmärk on pakkuda Sulle just selliseid lahendusi nagu Sina soovid. Võta meiega ühendust!