Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Panipaigad aitavad Sind ruumikitsikusest välja

25-Jun-2018 Käes on paljude eestlaste lemmik aeg ehk suvi! Lisaks suurele puhkamisele ja mööda kodumaad ringi uudistamisele on suvi aeg, mil Eesti rahva ürgne korilusinstikt välja lööb ning metsa kupatab. Metsasaadusi tuleb ka aga kuskil üle talve hoida ning sahvreid linna eluruumides (üldjuhul) enam ei ole. Tänapäevasteks sahvriteks on kerge vaevaga korterisse või elumajja paigaldatavad panipaigad!

Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem, ütleb Eesti vanasõna. Eestlased on väga nutikad ja toimekad ning leiavad igale probleemile alati sobiliku lahenduse. Nõnda ka sügissuviste seente, marjade, mooside ja kompottide hoiustamisega. Kel keldreid või sahvreid ei ole, saab oma saadusi hoida garderoobides, mille kohta võib rahvakeeli öelda ka panipaigad. 

Panipaigad aitavad Sind ruumikitsikusest välja

5 head põhjust miks koju panipaigad soetada:

 • Metsasaadused. Nagu juba eelpool räägitud, siis on panipaigad suurepäraseks ruumilahenduseks, kus metsast korjatud ande üle talve hoida. Sissetehtud seentele, marjadele ja moosidele leiab garderoobiriiulitel hea ja praktilise koha. 
 • Hooajalised esemed. Panipaigad mahutavad kõiksugu hooajalisi esemeid nagu kalastustarbed, rannamänguasjad, rõivad ja jalatsid ning grill jms. 
 • Kila-kola. Kuigi uus kohvimasin on palju vingem kui vana, siis võib eelmist masinat mingil hetkel siiski vaja minna (kui uus rikki läheb näiteks). Või hoia garderoobis laste raamatuid ja mänge, millest nad on välja kasvanud. 
 • Remondi- ja ehitustarbed. Paiguta panipaika akutrelli komplekt, haamer, kõik naelad ja kruvid ning pahtlilabidad. Kunagi ju ei tea, millal jälle remondiks läheb! 
 • Spordivarustus. Jalgrattad, rulluisud, tennisereketid, mäesuusasaapad ‒ kõik ühes kindlas kohas! 
Panipaikade juures on veel eriti super see, et V-Disainist tellitud garderoobid valmivad just täpselt nii nagu Sina seda soovid või tarvis on. Erinevaid liuguksi, riiuli- ning korvisüsteeme omavahel kombineerides loome me Sulle isikupärased ja samas praktilised hästi organiseeritud panipaigad, mille eeliseid naudid Sa veel ka aastaid hiljem. 

Elfa panipaigad ja nende eelised:

 1. Paindlikkus ja funktsionaalsus. Tänu Elfa garderoobidele tead Sa alati täpselt, kus Sinu asjad on. See omakorda säästab Sulle väärtuslikku aega, mida Sa saad pere ja lähedaste inimestega veeta.

  Garderoobi riiulisüsteeme ja kapikorve saad Sa hõlpsalt ringi paigutada, vajadusel täiendada või hoopis eemaldada, et rohkem ruumi teha. Seinale paigaldatav elfa® Décor ladustamissüsteem tagab Sulle vaba põrandapinna, mis teeb ruumi korrashoiu veelgi lihtsamaks. Korvid liiguvad vaikselt ja sujuvalt. 

 2. Ainulaadne disain. Ehtne puit ja metallosade pakuvad ainulaadset disainilahendust, mis tagab stiilsuse ja ekslusiivsuse.

  Elfa® Mesh korvid on mõeldud trenditeadlikele klientidele ning pakuvad sisustamisel individuaalset lähenemisnurka.

 3. Tipp-kvaliteet. Kasutame puit- ja metallmaterjale, mis on vastupidavad ning samas esteetilised. Elfa on maailma üks juhtivaid garderoobisüsteemide tootjaid, mistõttu võime mürki võtta, et kõrge kvaliteet on alati garanteeritud. Pakume oma toodetele 10-aastast garantiid. 
Sahvrikapp

Loe lisaks: 3 praktilist Elfa riiulisüsteemide funktsiooni ja 6 põhjust miks valida garderoobi tellimine Tartust.

Kui Sul tekkis huvi või Sul on küsimusi, siis võta meiega kindlasti ühendust!