Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Riidekapid ja nende tellimine: mis on oluline?

23-May-2017 Riidekapid ja nende tellimine: mis on oluline?Kui otsid ruumi lisa kvaliteetse garderoobisüsteemi näol, siis millist eeltööd on vaja teha? Kvaliteetsed riidekapid suurt kliendipoolset teadust ei vaja – see jääb meie kanda. 

Kuid et saada võimalikult täpset hinnapakkumist ja vältida ootamatusi, tasub päringusse märkida mõned detailid ja olla teadlik teatavatest eripäradest.

Oleme abiks igasuguse ettevalmistusega, tellimisprotsess aga möödub efektiivsemalt kui silmas pidada järgnevaid faktoreid.

1. Laius, kõrgus ja sügavus

Et üldse kapi loomist alustada, läheb vaja selle tarbeks oleva ruumi laiust, kõrgust ja sügavust. Päringutes ununeb klientidel sageli täpsustada sügavust, mis on aga oluline, kuna see dikteerib kui palju garderoob üldse mahutab.

Sügavust arvestades on oluline pidada silmas, et liuguksed võtavad sellest olulise osa (100 mm).
Optimaalse suurusega riidekapid on näiteks 650-700 mm sügavusega (koos liugustega). Sellest väiksema sügavusega hakkaksid rippuvad rõivad liuguste liikumist segama.

2. Korvid vs. sahtlid

Korvid vs sahtlidEnne päringu tegemist tasub mõelda, millist kapisisu sa soovid. Riidekapi puhul on iseenesestmõistetav, et olemas oleks toru, millele rõivaid riputada ja riiul. Nii esiku kui magamistoa riidekapid peaksid võimaldama ära panna ka muud pesu näiteks sahtlisse, korvi või mõlemasse. Mõlemal on ka omad eripärad.

Korvid omavad korrapärast mõju ning sul säilib alati ülevaade sellest, kus erinevad esemed asuvad. Korvsüsteemi on võimalik planeerida ka eriotstarbelisi korve, nt kingadele või korvtasapinda. Korvid on saadaval kindlates suurustes kitsamatest mahukamateni.

Sahtlid on alati moes ning neisse võib peita ka isiklikumaid asju. Sahtlite suurust saab ise valida ja kujundada kitsast toosist kuni suure laekani. 

3. Liuguste arv olgu alati meelel

Liuguste arv olgu alati meelelTänapäevased riidekapid ei pea isegi enam ustega olema. Sageli aga tellitakse lihtsalt esmalt kapisisu koos toru, riiulite ja (korv)sahtlidega, kuna ruumi üldmulje võib veel muutuda või liuguksed on lihtsalt veel planeerimisjärgus.

Kui kapp ilma usteta on olemas ja planeerid tellida liuguksed juurde hiljem, on otstarbekas arvestada mitut neist hiljem soovitakse. Liuguste arvust riidekappidel oleneb see, kuidas need asetsevad ja avanevad. See omakorda mõjutab, kuidas sahtleid ja korve välja tõmmata saab.

Kui riidekapid tunduvad täiesti võõra valdkonnana ja sa vaja tellimisprotsessiga abi, võta julgelt meiega ühendust. Kõik teemakohased küsimused on teretulnud.

Loe lisaks: „Miks on riidekappide valmistamine parem kui valmiskapi ostmine?