Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Uued garderoobi uksed toovad Sinu koju kevadist värskust

28-May-2018

Kevad on käes ja ega suvigi enam kaugel ole. See on aeg, mil on tavaks kodudes ja kontorites kevadist suurpuhastust teha. Miks mitte viia oma kodus läbi ka renoveerimiskuur ning vahetada välja garderoobiuksed? Selleks on mitmeid huvitavaid lahendusi ning üheks neist on kvaliteetsed garderoobi uksed Tartus. Vaatame teemat lähemalt. 

Uued garderoobi uksed toovad Sinu koju kevadist värskust


Garderoobi uksed kui Hunt Kriimsilm

Garderoobi uksed pakuvad huvitavaid disainivõimalusi, praktilisi lahendusi (jätab rohkem ruumi, sest ei avane sisse-välja meetodil) ning aitavad lihtsalt ja kiirelt ruumi ilmet muuta (uksed täiesti eest lükata ning avada garderoob või vastupidi ‒ see üleliigsete silmade eest hoopis sulgeda).

Näiteks köögis võib ülal mainitud taktika osutuda kasulikuks sisekujunduslikuks nüansiks: saad sahvri või köögikapi uksed lahti jättes rõhutada seal olevaid uhkeid köögitarvikuid ja huvitava välimusega nõusid. Riiulitel annab purkide, linikute ja muu vahva kraamiga lausa kodust kunsti teha ‒ lase oma fantaasia valla!

Sama mõtet jätkates sobivad magamistuppa pigem suletud garderoobi uksed, et sealsed rõivad ja muud esemed välja ei paistaks ning valitseks une kvaliteeti toetav korrastatud atmosfäär.

Kui Sulle meeldib (vahel) minimalistlik stiil, siis monteeri oma elutoas garderoobi uksed nõnda raamaturiiulite ette, et neid saaks soovi korral ette ja eest ära tõmmata. Miks mitte kasutada garderoobiuksi selleks, et ruum mitmeks jagada!


Garderoobi uksed Tartus: hea valik! 


Kui Sul hakkas nüüd mõte jooksma ning tekkis soov oma kodus mõnus kevadine värskenduskuur teha, siis tea, et V-Disain pakub kliendisoovidega arvestavat rätsepateenust. Me valmistame garderoobi uksed vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele. Meie tooteportfellis on suur valik paneele ja värve ning kui Sa ei leiagi sobilikku värvi, siis saad selle valida NCS kataloogist.

Garderoobi uksed Tartus: hea valik! Kui rääkida konkreetsetest lahendustest, siis on üks hea praktiline lahendus liug- ja lükanduksed. Liuguksi kasutatakse garderoobi- ja kapiustena, ning nagu eelpool mainitud, sobivad garderoobi liuguksed jagama ka erinevaid ruume. Nõnda saad Sa luua lastetuppa erinevad sopid, kus mudilased saavad mängida ja õppida. Või eraldada oma terrassil grilli- ning söögiala. Võimalusi on mitmeid!

Spetsiifikast rääkides valmistatakse liuguksed alati kliendi soovitud mõõtude järgi. Profiilide materjaliks on alumiinium, melamiin ja spoon. Ukse sisu teeme näiteks klaasist, valikus on nii ühevärvilisi kui ka mustrilisi klaase. Lisame juurde disainkleebised, kasutame digiprinti, melamiini, spooni ja bambust. Ainus, mida me ei paku, on tekstiilist sisu. Võimalik on ukse sisule printida sama muster nagu on Sinu tapeedil või kardinakangal.

Mis on V-Disaini liuguste eelised?

  • Anti-jump liugrattad;
  • Freesitud käepide MDF-plaadil;
  • Ülemise jooksusiini sees olev fikseeritud stopper ja tolmukarv tagavad suurima liugukse kasutusmugavuse, kuna Sa ei pea neid ise lõpuni kinni lükkama ning uks sulgub vaikselt. 

V-Disain pakub kahte sorti liuguksi:

  • Efexon liuguksed, mis on tuntud just oma kõrge kvaliteedi ja kasutusmugavuse pärast. 
  • Arina liuguksed, mis sobivad hästi isikupärasteks ning kergeteks ruumijagajateks. 
Garderoobi uksedLükanduksed on veel ka head ruumisäästjad, sest ukse avamiseks ei ole vaja täiendavat põrandapinda. Materjalina saab kasutada nii alumiinium- kui spoonitud puitprofilli. Baasmaterjali ehk sisu valik on V-Disainil väga mitmekesine ning rahuldab ka kõige nõudlikumad soovid. Pakume erinevaid klaase, tekstiile, plastikut, kõrgsurvelaminaati ja mitmeid väärispuitusid.

Loodame, et Sul tekkis ideid ja mõtteid. Kirjutasime ühes oma varasemas blogis sellest, kuidas garderoobide liuguksi kujundada. Loe kindlasti, ja tutvu ka sellega, kuidas kujunevad uste hinnad.

Küsimuste korral võta meiega ühendust!