Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

V-Disaini liuguksed Tartus leiad Teguri Mööblikeskusest

23-Apr-2016

V-Disain on Tartu firma, mille põhitegevuseks on liuguste, garderoobide ja riidekappide projekteerimine ning valmistamine kliendi soovi kohaselt. Meie esindus asub aadressil Teguri 39, Teguri Mööblikeskuse II korrusel (vt asukoht kaardil). Kui sind huvitavad liuguksed Tartus, siis astu läbi! Oleme avatud esmaspäevast reedeni kl 10–18.

NB! Teguri Mööblikeskuses on teisigi firmasid, kes samas valdkonnas tegutsevad.

Et saaksid suurepärase teeninduse osaliseks, hinnapakkumise 1-2 tööpäeva jooksul ja parima hinna ja kvaliteedi suhtega toote, veendu, et jõudsid ikka V-Disaini kenade ja rõõmsameelsete müügispetsialistide juurde!

Liuguksed TartusLiuguksed TartusLiuguksed Tartus

Liuguksel on palju kasutusvõimalusi

Väga populaarsed on liugustega esikukapid. Et esikud pole enamasti kuigi ruumikad, siis sobivad liuguksed sinna suurepäraselt, kuna nende avamiseks ei pea kapi ette ukse laiuse jagu vaba ruumi jätma. Liugustega kapi uksed võivad olla peegelklaasist, nii et eraldi peeglit polegi esikusse panna vaja, lisaks muudavad peegeluksed esiku näiliselt avaramaks.

Ka magamistuppa sobib liugustega garderoobikapp väga hästi. Selle eelis tavalise riidekapi ees on ruumi parem ärakasutamine: kuna liugustega kapp on tavaliselt maast laeni, siis on võimalik kõige kõrgematele riiulitele panna asjad, mida küll harva vaja läheb, ent mis siiski majapidamises alles peavad olema, näiteks kohvrid, hooajariided ja jalanõud, mälestus­esemed, kuuseehted jms. Liugustega kapi kasutusvõimalustest loe lähemalt.

Peale kapiuste leiavad liuguksed kasutamist ka ruumijagajatena. Eriti hästi sobivad nad sinna, kus eraldatav ruumiosa on väike ning tavaline uks teeks olemise veelgi kitsamaks. Teine kaalukas eelis liugustega ruumijagajate puhul on nende paindlik kasutus – pole vaja suuri ümberehitamise projekte, ümberehitamisega kaasnevat tolmu ja müra ning kui vajadused aja jooksul muutuvad, siis on lihtne liugustega sein teise kohta tõsta või lihtsalt ära võtta. Tänu sellele on liuguksed ruumieraldajatena väga otstarbekad nii kontori üüripinnal kui ka kodus, kui mõnele pereliikmele on tarvis luua omaette tööruum.

Liuguste tehnilised andmed

Liuguksi tellides pea meeles:

  • ukse maksimaalne kõrgus on 320 cm
  • ukse maksimaalne laius on 180 cm.

Kasutame liuguste valmistamisel alumiiniumprofiile, mis on vastupidavamad kui plekist profiilid. Lisaks on meie ustel

  • integreeritud käepide
  • alumise siini sees reguleeritav stopper
  • anti-jump liugrattad
  • tolmukarv.

Lähemalt loe liuguste tehnilistest andmetest siit.

Anna oma elamisele värske ilme ja telli liuguksed Tartus!